Aktorka znana z produkcji takich jak "Od wesela do wesela", "Aniołki Charliego" czy "50 pierwszych randek" dołączyła do gwiazd, które publicznie przepraszają za współpracę z Woodym Allenem. W poniedziałkowym wywiadzie z Dylan Farrow, która publicznie oskarżyła reżysera o molestowanie seksualne, Drew Barrymore przyznała, że żałuje współpracy z amerykańskim reżyserem. Co jeszcze usłyszeliśmy podczas emocjonalnej rozmowy kobiet?

Woody Allen zabrał głos w sprawie oskarżeń o molestowanie. Reżyser skomentował także stanowisko aktorów, którzy nie chcą z nim pracować>>>

Wywiad Drew Barrymore z Dylan Farrow w "The Drew Barrymore Show”

„Pracowałam z Woodym Allenem. W tamtym czasie nie było lepszej wizytówki niż pojawienie się w jego filmie. W 1996 roku zagrałam we "Wszyscy mówią: kocham cię" (...) Kiedy urodziłam dzieci, moja perspektywa się zmieniła, bo zdałam sobie sprawę, że byłam jedną z tych osób, które zostały przekonane, żeby nie zwracać uwagi na narrację wykraczającą poza to, o czym nam mówiono. Zostałam zmanipulowana. Widzę, co się dzieje się teraz w branży i to dlatego, że dokonałaś odważnego wyboru. Dziękuję Ci za to." – oświadczyła Drew Barrymore w wywiadzie z Dylan Farrow.

Woody Allen wydał oświadczenie w sprawie nowego serialu dokumentalnego „Allen kontra Farrow”, który dostępny jest już na HBO GO>>

W odpowiedzi na słowa aktorki, Farrow powiedziała: „To, co właśnie powiedziałaś... staram się nie płakać, ale to tak wiele dla mnie znaczy, ponieważ łatwo mi byłoby powiedzieć: ,,Oczywiście, że nie powinnaś z nim pracować. On jest palantem i potworem", ale uważam, że jest to niesamowicie odważne i niewiarygodnie hojne, że powiedziałaś mi, że moja historia i to, przez co przeszłam, było dla Ciebie tak ważne".

Warto zaznaczyć, że Woody Allen nieustannie zaprzecza stawianym mu zarzutom o molestowanie seksualne.

Zobacz pełen wywiad Drew Barrymore z Dylan Farrow w "The Drew Barrymore Show”

Timothée Chalamet oddaje gażę z filmu Woody'ego Allena na organizację LGBT oraz Time's Up>>>