"Dress to celebrate"

Spędzają dużo czasu przed lustrem, mają swoje ikony stylu i ulubione elementy garderoby. Konrad i Maks obalają mit męskiej niechęci do zakupów. Ich modowe przyzwyczajenia wcale nie różnią się bardzo od tych kobiecych, chociaż przyznają, że znacznie rzadziej eksperymentują ze swoim stylem. Uwielbiają klasykę, charakterystyczne dodatki, i wierzą w zasadę "Dress to celebrate", a każdy ich look musi dopełniać ulubiony, wyrazisty zapach. W tym sezonie Konrad stawia na Boss Bottled Absolute -intensywny zapach, przeznaczony na wyjątkowe chwile w życiu mężczyzny. Podobnie jak elegancka stylizacja marki BOSS, zapach Boss Bottled Absolute jest podstawą garderoby wyrafinowanego mężczyzny. Natomiast wybór Maksa to Boss The Scent Absolute  zapach niezwykle magnetyczny , intensywny i uwodzicielski.

Konrad wyznał, że potrafi spędzić dziennie dwie godziny przed lustrem. Inspiracji do tworzenia stylizacji najbardziej lubi poszukiwać w magazynach modowych i na Instagramie. Nie ma swojej ikony stylu, ale często pyta kolegów co myślą o jego outfitach. W jego szafie na pewno znajdziecie dobrej jakości t-shirty w neutralnych kolorach, dżinsy i skórzaną kurtkę – prawdziwa klasyka.

Stylowym wzorem Maksa jest Johannes Huebl, mąż Olivii Palermo, którego gust można określić jako elegancki, ale z nonszalanckim zacięciem. Zakupy robi zazwyczaj przez Internet, i nie ukrywa że bardziej niż szukać modowych porad, woli udzielać ich swoim kolegom. Skórzana lub zamszowa kurtka i dobrej jakości sztyblety są elementami, które potrafi nosić od rana do późnego wieczora, niezależnie od okazji.

Wszystko czego na co dzień Maks i Konrad szukają w swojej garderobie, znaleźli także w zapachach. Boss The Scent Absolute zachęca Maksa aby stał się bardziej pociągającym i czyni go uwodzicielskim, a Boss BottledAbsolute odzwierciedla pewność siebie i charyzmę Konrada. #BOSSBottled #BOSSTheScent

Zapachy dostępne w perfumeriachSephora