"Downtown Abbey: Nowa Epoka" - zagraniczna wyprawa całej rodziny

"Downtown Abbey: Nowa Epoka" jest kontynuacją filmu z 2019 roku, opartego na słynnym brytyjskim serialu "Downtown Abbey", który opowiada o rodzinie Crawleyów. Fabuła filmu skupia się na bohaterce Violet Crawley i jej tajemniczej przeszłości. Zwiastun nowej części ujawnia wybuch skandalu w rodzinie Crawleyów i ich wyprawę do Francji. Powodem wyjazdu jest wyznanie Lady Violet na temat odziedziczenia posiadłości na Riwierze Francuskiej. W zapowiedzi możemy ujrzeć również ujęcia letnich wieczorów, przybycie Laury Haddock, która dumnie wysiada z samochodu w obszytej futrem pelerynie oraz ślub wdowca Toma Bransona i pokojówki Lucy Smith.

Lata temu, zanim się urodziłaś, poznałam mężczyznę, a teraz weszłam w posiadanie willi na południu Francji - mówi Lady Violet.

Reżyserem filmu jest Simon Curtis, a za scenariusz odpowiada Jullian Fellowes. 

Kontynuacja "Downtown Abbey" - kogo zobaczymy w obsadzie "Downtown Abbey: Nowa Epoka"?

W kontynuacji filmu z 2019 roku pojawi się oryginalna obsada, czyli Hugh Bonneville, jako Robert Crawley, Laura Carmichael jako Lady Edith, Jim Carter w roli Pana Carsona, Maggie Smith wcielająca się w rolę Violet Crawley oraz wiele innych wspaniałych aktorów z poprzedniej części. W "Nowej Epoce" zobaczymy, także nowe twarze - Hugh Dancy'ego, Laurę Haddock, francuską aktorkę Nathalie Baye oraz Dominika Westa, jednak szczegóły ich ról nie zostały jeszcze ujawnione. Pozostaje nam czekać na premierę!