Niecierpliwie czekając na premierę 4. sezonu "The Crown" dostajemy kolejne informacje na temat kolejnej, bo już piątej serii tego hitu od Netflix. Co ciekawe, chodzi o nowych członków obsady, bo przecież twórca tej produkcji jest wierny swojej zasadzie zmiany aktorów co drugi sezon. Kto pojawi się na ekranie? Brany pod uwagę jest Dominic West.

Dominic West zagra w "The Crown"? Podobno gwiazda serialu "The Affair" ma wcielić się w postać księcia Karola!

Zaskoczeni? 51-letni Brytyjczyk ostatnio nie może narzekać na brak prasy. Kilka dni temu na jaw wyszły zdjęcia, na których widać jak aktor obściskuje się z młodszą koleżanką z planu Lily James. Dlaczego to tak oburzyło wszystkich? Aktor od 2010 roku jest mężem Catherine FitzGerald, poza tym, najbardziej znana rola Westa to serial "The Affair", w którym jego bohater wdaje się w romans... Teraz znów wszyscy mówią o Angliku, a to w kontekście "The Crown". Podobno Dominic West ma wielkie szanse na angaż w słynnej produkcji sygnowanej przez Netflix.

Jak podaje serwis The Hollywood Reporter, Dominic West kończy rozmowy na temat wystąpienia w "The Crown". Mężczyzna zastąpi Josha O'Connora w roli księcia Karola. Wiemy już, że w 5. sezonie księżnę Dianę zagra Elizabeth Debicki. A co z królową Elżbietą? Ta postać przypadła Imelda Staunton. Lesley Manville wcieli się księżniczkę Małgorzatę, za to Jonathan Pryce w księcia Filipa.

Czy West to odpowiedni wybór do "The Crown"?