Polska marka dla aktywnych

Znasz polską markę Outhorn? Jeśli cenisz sobie wygodę, swobodne fasony i miłe w dotyku tkaniny, na pewno nie trzeba Ci jej przedstawiać. Młodzi projektanci Outhorn na pierwszym miejscu stawiają użyteczność, a inspiracją dla minimalistycznych krojów jest natura. W unikatowej palecie barw odnajdziesz nawiązania do przenikających się pór roku. W ofercie Outhorn dominują klasyki komfortowej mody, takie jak monochromatyczne bluzy z miękkiej bawełny, ciepłe, puchowe kurtki, klasyczne prążkowane golfy i lniane koszule. Fani fantazyjnych wzorów mogą wybrać oversizowe t-shirty z motywem tie-dye i subtelnymi nadrukami. Wszystkie ubrania zostały stworzone z myślą o odkrywaniu otaczającego nas świata. Marka posiada kolekcję dla kobiet i mężczyzn.

Dzisiaj Outhorn chce zaprosić do swojego świata wszystkich ludzi otwartych na nowe znajomości i doznania. Właśnie dlatego powstała wyjątkowa społeczność #outhorncommunity, w której spotkały się ze sobą różnorodne historie, pasje i zainteresowania. Co łączy bohaterów inspirującego projektu? Autentyczność i zaangażowanie w swoje działania. A dokładnie te same wartości przyświecają twórcom ponadczasowych kolekcji Outhorn. Poznaj bliżej członków #OuthornCommunity!

1. MUAS Studio: z pasji do ceramiki

Kati i Czarny to zgrany duet stojący za artystycznym projektem MUAS Studio. Wspólnie tworzą małe ceramiczne dzieła sztuki. Ich wyroby zachwycają unikatową estetyką i jakością wykonania. Jeśli lepienie z gliny kojarzy Ci się wyłącznie ze słynną sceną z „Uwierz w ducha”, to czas nadrobić zaległości i… ubrudzić ręce. W trakcie kreatywnego procesu pojawi się co prawda nieco bałaganu i kurzu, ale nic nie przebije ekscytacji po wyciągnięciu swojej pierwszej ceramiki z pieca! Poza pasją do rękodzieła, założyciele warszawskiej pracowni mogą przekazać Ci niesamowitą energią i zamiłowaniem do podróży.

PS Ceramika to nie tylko zastawa stołowa i wazony. W MAUS Studio powstają też akcesoria beauty: zestawy do maseczek i kamienie Gua Sha!

2. Grygo Twins: siostry za deckami

Duet Grygo Twins tworzą Iza i Ewa – bliźniaczki z pasją do muzyki klubowej. Siostrzany duet DJ-ski staje za konsolą w klubach tanecznych w całej Polsce, prezentując świeże spojrzenie na elektroniczne dźwięki. Jeśli masz ochotę porzucić rolę dancing queen i przejąć kontrolę nad całym parkietem, weź przykład z ambitnych sióstr. Przed Tobą nauka miksowania, przyswojenie wiedzy o loopach, hot cue i rutynach, a także tworzenie porywających setów. Brzmi dobrze? A z czasem będzie tylko lepiej!

3. Wujaszek Liestyle i rzemieślnicze wypieki

Kto z nas nie zapałał miłością do kulinarnych eksperymentów w czasie zeszłorocznych lockdownów? Michał Wilczewski, znany lepiej jako Wujaszek Liestyle, szczególnie polubił wypiekanie domowego chleba. Bloger próbuje przekonać także nas, że wszyscy jesteśmy urodzonymi piekarzami (nawet jeśli pierwszy bochenek nie będzie idealny). Zgłęb tajniki rzemieślniczych technik wypieku i zaopatrz się w duże ilości mąki, aby w zaciszu własnej kuchni przygotowywać pieczywo chrupiące jak z paryskiej piekarni.

4. Paweł Rostworowski: pasja do strzyżenia i relacji międzyludzkich 

Sama sobie trymerem, nożyczkami, fryzjerem? Paweł Rostworowski nie zajmuje się co prawda damskimi fryzurami, a męskim zarostem i włosami, ale jego energia na pewno zainteresuje Cię pasją do strzyżenia, podcinania i stylizowania. Barber inspiruje swoim holistycznym podejściem do pracy. W jego salonie liczą się nie tylko włosy, ale też nić porozumienia z gościem i międzyludzkie relacje.

PS Swojej przygody z fryzjerstwem nie zaczynaj od samodzielnych eksperymentów z grzywką!

Poznaj bliżej ambasadorów #OuthornCommunity!