Kilka dni temu Doda zdecydowała się opublikować zdjęcia z obrączką ślubną. W polskiej sieci zawrzało. "Czy Doda wzięła ślub?", pytali fani i dziennikarze zajmujący się tematyką gwiazd. Część z nich uważało, że Dorota Rabczewska stroi sobie żarty, ale kolejne fotografie potwierdzają, że Doda zdecydowała się wyjść za mąż. Na pierwszym zdjęciu w oczy od razu rzucała się obrączka ślubna. Choć początkowo nie ujawniła imienia i nazwiska świeżo poślubionego męża, wszyscy zgodnie stwierdzili, że to Emil Stępień. Partner biznesowy piosenkarki i producent filmowy pracował przy takich tytułach jak "Pitbull. Ostatni pies", "Pitbull. Nowe porządki", "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "Służby specjalne" czy "Last Minute". Co jeszcze wiemy o ślubie Dody?

Doda: ślub, suknia ślubna i zaręczyny

14 kwietnia Doda wzięła ślub kościelny (cywilny odbył się kilka tygodni wcześniej w Ciechanowie). Ceremonia, na którą zaproszono tylko 50 osób, odbyła się w Hiszpanii. Gwiazda napisała na instagramie: "Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego, mądrego, bezinteresownego i oddanego...". Suknia ślubna Dody pochodzi z kolekcji marki Berta, a przymiarki odbyły się w jednym z salonów Madonna. Okazało się również, że do zaręczyn doszło już rok wcześniej, na plaży w Marbelii. Pytana przez fanów o to, dlaczego utrzymywała wszystko w tajemnicy, Doda przyznała:

"Pytacie mnie, czemu ukrywałam swój związek tyle czasu. Bo chciałam dać czas w końcu sobie. Chciałam pierwszy raz odkąd 20 lat temu stałam się osobą publiczną, móc przeżywać rodzące się uczucie nie na oczach wszystkich. Dać mu szansę, żeby rodziło się w spokoju i bez pośpiechu. Żeby przeżyło. Dać mu szansę, żeby rosło z dala od mediów, plotek, hejtu i ciekawskich życzących mi źle i moich starych błędów. Dać mu szansę, by urosło w siłę na tyle, bym wiedziała, że kocham i jestem kochana NAPRAWDĘ. Teraz po wielu sprawdzianach i doświadczeniach, które zbliżały mnie do męża, wiem, że dam radę przezwyciężyć wszystko. I choć chciałoby się w końcu wykrzyczeć całemu światu: jestem szczęśliwa! Kocham i jestem kochana to wiem, że moja praca nie jest przyjaznym środowiskiem dla uczuć. Kochani fani! Spełniły się Wasze życzenia dla mnie. Znalazłam prawdziwą miłość zbudowaną na początku tylko na przyjaźni, szacunku, lojalności i zaufaniu. Właśnie dlatego ją ukrywałam - wybaczcie mi, ale było warto "

Doda pokazała zdjęcia ze ślubu i zaręczyn! [ZDJĘCIA] >>