Nadal tu jesteś? Świetnie! Bo już za chwilę poznasz wszechstronne właściwości mezoterapii saypha® RICH, która gwarantujemy, że już niebawem stanie się Twoją ulubioną pielęgnacyjną rutyną.

Nie znamy drugiego tak wielofunkcyjnego zabiegu jak mezoterapia, która na skórę działa kompleksowo. Zapewni Ci nawilżenie, jakiego nigdy nie dała Ci żadna maseczka czy krem. Ujędrni, zregeneruje, odżywi, a także zredukuje oznaki starzenia, wyrówna koloryt i doda cerze zdrowego blasku. Wszystko dzięki bogactwu substancji aktywnych oraz zbawiennego dla skóry kwasu hialuronowego.

- Mezoterapię saypha® RICH wyróżnia wysoka zawartość kwasu hialuronowego w preparacie (niesieciowanego o dużej masie molekularnej co daje duże nawilżenie) a dodatkowa zawartość glicerolu, który stabilizuje kwas hialuronowy oraz wpływa na poprawę poziomu nawilżenia skóry. Dzięki połączeniu tych dwóch składników, w efekcie zabiegu zwiększa się napięcie i elastyczność skóry, redukcji ulegają też drobne zmarszczki.  Pacjentom najczęściej polecam regularne wykonywanie tego zabiegu na twarzy, w okolicy oczu oraz szyi i dekoltu. – mówi dermatolog, prof. Wioletta Barańska Rybak.

Wiesz że zawartość kwasu hialuronowego w skórze zmniejsza się z wiekiem (już od 25 roku życia!), prawda? Skóra staje się bardziej sucha, cienka, traci na jędrności, tworzą się zmarszczki oraz bruzdy. Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego w skórę i pod skórę do pewnego stopnia może odwrócić zjawisko starzenia się, dlatego eksperci polecają saypha®, dla efektu odmłodzenia, utrzymującego się przez wiele miesięcy.

Miłość z mezoterapią jest trudna, jeśli macie dreszcze na samą myśl o igłach i strzykawkach, ale zapewniamy, że zabieg jest niemal bezbolesny. Dobroczynne substancje aktywne preparatu saypha® RICH, wprowadza się do skóry za pomocą ultra cienkich igieł. Naprawdę, warto się przełamać, bo działając na skórę jedynie powierzchownie za pomocą kremów, nigdy nie osiągniemy tak spektakularnych efektów.

Tak doskonałe rozwiązania jak mezoterapia saypha® powstają, gdy medycyna estetyczna na najwyższym światowym poziomie spotka się z zaawansowaną technologią. Saypha® RICH to dobrze znana i nagradzana strzykawka i skuteczny bezpieczny skład produktu przy jeszcze wyższych standardach procesu technologicznego nadzoru od cenionego przez lekarzy i pacjentów na całym świecie producenta preparatów do medycyny estetycznej – Croma Pharma. Zapytaj o mezoterapię saypha® RICH w najlepszych klinikach estetycznych i ciesz się skórą, o której do tej pory myślałaś, że jest jedynie możliwa do uzyskania za pomocą filtrów i photoshopa!

Więcej o produktach z kwasem hialuronowym (i nie tylko!) znajdziesz na www.croma.pl