Gdy na początku października podano, że premiera filmu "Diuna" została przeniesiona na za rok fani byli niepocieszeni, co więcej, niejasne były też losy "Wonder Woman 1984". Potem okazało się, że zamiast do kin, produkcja z Gal Gadot trafi na HBO Max. A co z innymi tytułami od Warner Bros., które czekają na swoją premierę? Właśnie ujawniono plan na przyszły rok!

"Diuna" i "Matrix 4" pojawią się na HBO! Na platformę trafi aż 17 premier 

Z powodu pandemii koronawirusa na całym świecie zamknięte są kina, a przynajmniej zdecydowana większość. To kłopot dla producentów filmów, którzy liczyli na zyski, a teraz muszą przesunąć promocję na kolejne miesiące lub dogadać się z platformami VOD. Warner Bros. już zdecydował, że wspomniana "Wonder Woman 1984" trafi w grudniu na HBO Max. Okazuje się, że to niejedyny tytuł, który znajdzie się na tym serwisie streamingowym. Wytwórnia właśnie dogadała się z HBO.

Na nowej platformie HBO Max pojawi się aż 17 tytułów od Warner Bros. Są to m.in. "Legion samobójców", "Matrix 4", "Diuna", "Godzilla vs. Kong and Space Jam: A New Legacy", "Little Things", "Judas and the Black Messiah", "Tom & Jerry", "Mortal Kombat", "Those Who Wish Me Dead", "The Conjuring: The Devil Made Me Do It", "In the Heights", "Reminiscence", "Malignant", "The Many Saints of Newark", "King Richard", "Cry Macho". Co ciekawe, filmy trafią również do otwartych wtedy kin, więc widz będzie miał wybór. Podobnie robił już Netflix przy promocji "Irlandczyka" czy "Roma". 

Co to oznacza dla polskiego widza? Kilka godzin temu do mediów trafiła wieść, że HBO Max będzie dostępne również w naszym kraju. Dokładnej daty jeszcze nie podano, wiemy jedynie, że chodzi o drugą połowę 2021 roku. Dotychczasowe usługi zostaną zastąpione przez nową platformę HBO Max. Część premier sygnowanych już jako "Max" trafiło do polskiego HBO Go, ale w rozpisce na grudzień nie ma właśnie "Wonder Woman 1984".