Pamiętacie Toy Story? To jedna z naszych ulubionych bajek z dzieciństwa. Prawdziwa przygoda głównych bohaterów Chudego i Buzza Astrala rozpoczęła się po opuszczeniu domu Andiego. Zabawkowe postaci trafiły do miasteczka "Pizza Planet" - kosmicznej pizzeri, w której rządzili Mali Zieloni Ludzie. Niedługo my też będziemy mogły odwiedzić restaurację z kultowej animacji. 

Disney planuje otworzyć "Pizza Planet" w parku "Disneyland's Tommorowland"na Florydzie!

Lokal powstanie na miejscu dotychczasowego "Red Rocket's Pizza Port" i będzie nosić nazwę "Alien's Pizza Planet - A Better Place". Pizzeria ma wyglądać dokładnie tak, jak w bajce. Wystrojem będzie odwzorowywać miejsce z Toy Story. Motyw przewodni to oczywiście kosmos i zielone ufoludki. Marzenie z dzieciństwa by tam pójść nareszcie się spełni!

Prawdziwa "Pizza Planet" ma się otworzyć już 13 kwietnia. Bardzo zazdrościmy mieszkańcom Florydy, że jako pierwsi będą mogli do niej iść. Nie wiadomo jednak na jak długo Disney otworzył ten lokal. Póki co, taki wystrój ma być tymczasowy. Także jeśli chcecie przeżyć tę przygodę na żywo, lepiej zaplanujcie wakacje w USA!