Jak to się robi?

Fryzjer na Twoich oczach może przyrządzić apetyczny koktajl, by potem wymieszać go i nałożyć na umyte, osuszone ręcznikiem włosy. Na całe, lub jeżeli chcesz, tylko na wybrane pasma czy kosmyki. Po kilku, kilkunastu minutach (w zależności od oczekiwanej intensywności barwy) preparat należy spłukać czystą, letnią wodą, i już! Po wysuszeniu i stylizacji włosów możesz podziwiać swój nowy, piękny kolor!  

Zobacz jak powstał odcień:

▪ beige blond - https://youtu.be/esML75WT-P0

▪ powder - https://youtu.be/YyxRaYdUzaE

▪ silver - https://youtu.be/TT1EjjF8xgk

W domu też

Koloryzujący koktajl możesz przyrządzić też sama w domu, korzystając z załączonego do zestawu kieliszka – i w ten sposób podtrzymywać wspaniały efekt. Tylko bądź ostrożna – nieopatrznie pozostawiony koktajl może paść ofiarą wygłodzonego domownika!

Do wyboru, do koloru i na każdą okazję

Direct Colour to paleta 20 żywych barw, poczynając od kilku rodzajów blondów, przez odważne kolory typu róż, zieleń czy fiolet, na klasycznych brązach kończąc. Kolory można ze sobą mieszać, stosować jednocześnie, tworzyć na włosach tęczowe dzieła sztuki.  

Koktajlowa koloryzacja to równie dobry pomysł na szaloną stylizację imprezową, co na delikatne odświeżenie koloru. Jest tak delikatna dla włosów, że mogą ją stosować już nastolatki! Efekt zaś utrzyma się do około 8 myć – w zależności o intensywności barwy, kondycji włosów i używanych produktów do pielęgnacji koloru.

O więcej szczegółów poproś stylistę z salonu fryzjerskiego marki z.one concept. Zajrzyj też na FB:  https:// facebook.com/z.onePoland/ .

 

włosy (kolor): Katarzyna Złamaniec

włosy (stylizacja) i make-up: Iwona Jędrzejak

stroje: Wero Małgorzata Wysoczyńska

filmy: MonsterCam

zdjęcia: Agnieszka Kawczyńska, Jarosław Kawczyński,

projekt: Karolina Styczyńska

modelki: Zuzanna Brzezińska (bb), Justyna Waluchowska (p), Magdalena Zubko (s)