"Diagnoza" to nowy serial TVN, w którym zagrała Maja Ostaszewska. Angaż otrzymali także Maciej Zakościelny, Magdalena Popławska, Adam Woronowicz, Aleksandra Konieczna, Anna Smołowik, Beata Ścibakówna, Michał Czernecki, Sonia Bohosiewicz oraz Antoni Królikowski. Już wiemy, że pierwszy sezon będzie składać się z 13 odcinków.

"Diagnoza" to "serial proceduralny z zamkniętymi historiami pacjentów". Co to oznacza? Każdy epizod będzie opowiadał inną historię choroby pacjenta. Główną bohaterką jest Anna Nowak (w tej roli Ostaszewska), która traci pamięć po wypadku samochodowym. W ciężkim stanie trafia do szpitala w Rybniku. W odzyskaniu wspomnień pomaga jej postać, w którą wciela się Popławska. Za reżyserię odpowiadają Xawery Żuławski ("Wojna polsko-ruska", "Chaos", "Prawo Agaty") i Łukasz Palkowski ("Bogowie", "Belfer", "Rezerwat"). 

W warszawskim kinie Iluzjon zaprezentowano wczoraj pierwszy odcinek serialu "Diagnoza". Na czerwonym dywanie pozowała ekipa premierowej produkcji, a także Weronika Rosati, czy Agnieszka Woźniak-Starak. Zobacz zdjęcia:

"Diagnoza" - gwiazdy na premierze serialu >>