Laptop idealny

Naszą opowieść o laptopie doskonałym musimy zacząć od kwestii wagi i baterii. Nie skusi nas nawet najlepszy procesor i najbardziej zachwycający design, jeśli sprzęt będzie zwyczajnie ciężki - nawet, jeśli zamierzamy przemierzać z nim tylko domowe zakamarki. Kolejna rzecz, której nie lubimy nosić, to ładowarka. Zależy nam więc, żeby nasz sprzęt miał maksymalnie wydają, wytrzymałą baterię, która szybko się ładuje.

Dobrze również, jeśli wszystkie dane będą na naszym laptopie odpowiednio zabezpieczone, procesor maksymalnie szybki, a system chłodzenia będzie bardzo efektywny (też macie problem z przegrzewaniem sprzętu?). Miłym dodatkiem byłby także dotykowy ekran, który jest szczególnie wygodny w przypadku tworzenia projektów graficznych i prezentacji - chyba nie przesadzamy? ;) 

Huawei MateBook 14s

Nowość marki Huawei okazała się dla nas nie małym zaskoczeniem. Powód? Spełnia wszystkie nasze oczekiwania i... jeszcze więcej. Huawei MateBook 14s to idealne połączenie pięknego designu, wydajności i ultralekkości, z innowacyjnymi inteligentnymi rozwiązaniami. Zacznijmy od tego, że posiada dotykowy ekran (ogromny plus na starcie!), który działa w rozdzielczości 2,5K, odwzorowuje 100% palety barw sRGB i obsługuje 10-bitową głębię obrazu, czyli nawet 1,07 miliarda kolorów. W praktyce oznacza to prawdziwą ucztę dla oczu, a - co najważniejsze - nie męczącą wzroku! 

Zaawansowany tryb ochrony wzroku w HUAWEI MateBook 14s otrzymał dwa certyfikaty TÜV Rheinland potwierdzające skuteczność funkcji redukcji niebieskiego światła oraz migotania obrazu, zapewniając Ci optymalny komfort pracy przed ekranem

Co z baterią i wagą? HUAWEI MateBook 14s waży zaledwie 1,43 kg i dysponuje baterią o pojemności 60 Wh, dzięki czemu może pracować do 11 godzin. A żeby tego było mało, to 15 minut szybkiego ładowania (to kolejna z funkcji tego urządzenia, którą pokochałyśmy) zapewnia ponad 3 godziny pracy. Wszystko oczywiście przy wysokiej wydajności chłodzeniu, z większą częstotliwością odświeżania, odpowiednimi technologiami zabezpieczającymi, nowoczesnym procesorem Intel® Core™ 11. generacji z serii H oraz genialnym, ultrastylowym designem  - jesteśmy kupione!

MateBook 14s jest już dostępny w przedsprzedaży – do 14 listopada można go zamówić na huawei.pl w zestawie ze smartwatchem Huawei Watch 3 Active. Możecie skorzystać również z atrakcyjnej oferty serwisowej dla nowego laptopa, w tym wydłużonej do 3 lat gwarancji na urządzenie.