SKÓRA NA DIECIE
Od przybytku głowa nie boli – twierdziły nasze babcie. Okazuje się, że w przypadku pielęgnacji co za dużo, to niezdrowo. Przekarmiona, podrażniona, rozpulchniona skóra z zapchanymi porami to problem nie tylko fanek 10-stopniowej koreańskiej pielęgnacji, ale wszystkich dziewczyn, które przesadziły z ilością stosowanych kosmetyków. Dermatolodzy i eksperci od skóry biją na alarm i odkręcają skutki skomplikowanej i czasochłonnej pielęgnacji.

Nic dziwnego, że najnowszy urodowy trend to skincare diet. W diecie dla skóry unikamy SLS-ów, silikonów, parabenów, formaldehydów i ograniczamy ilość nakładanych na twarz substancji chemicznych. Współczesne rytuały piękna mają być ekspresowe, ale mają też działać równie skutecznie, jak te klasyczne. Na początek warto uprościć demakijaż. Korzystając z rękawic do demakijażu polskiej marki GLOV zastępujesz aż 5 kosmetyków codziennego użytku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez GLOV® (@glov.official) Sie 4, 2019 o 3:00 PDT

EKO TREND JAK TSUNAMI
Co jeszcze jest ważne w nowoczesnym demakijażu? Chcemy, żeby nie tylko chronił naszą skórę, ale i planetę. Odchudzamy kosmetyczki i zastanawiamy się, co wybrać, aby powodować jak najmniej zanieczyszczeń. Pielęgnacja w duchu less waste zakłada proste składy, minimum używanych środków i maksymalny efekt.

Zamiast peelingu, toniku, żelu do twarzy, mleczka czy płynu micelarnego wystarczy użyć wielorazowych płatków kosmetycznych Moon Pads lub GLOV dedykowanego do swojego rodzaju skóry. Najnowocześniejsza technologia sprawia, że cząstki makijażu są zasysane w głąb 100 razy cieńszych od ludzkiego włosa, mięciutkich włókien. Cały demakijaż trwa trzy minuty i wymaga wyłącznie ciepłej wody.

Redukcja plastikowych opakowań i chemii nakładanej na skórę to nie wszystko. Klasyczny demakijaż to aż 1800 bawełnianych wacików, które co roku lądują na wysypisku. Ten niewinnie wyglądający produkt rozkłada się aż 100 lat i jest jednym z 3 najczęściej występujących na wysypiskach śmieci. W tym samym czasie można zużyć 4 rękawiczki GLOV, a kiedy się zestarzeją, używać ich choćby do domowych porządków.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez GLOV® (@glov.official) Cze 28, 2018 o 5:55 PDT

MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ
Mniej czasu poświęconego na demakijaż, mniej wydanych pieniędzy, mniej zanieczyszczeń, mniej chemii nakładanej na skórę, krótszy rytuał pielęgnacyjny – każde mniej w tym równaniu daje WIĘCEJ – pieniędzy w portfelu (nawet do 200 zł rocznie), miejsca na łazienkowych półkach i w kosmetyczce, czystej wody w oceanach, zdrowej skóry. Nowoczesne kobiety chcą mieć czas na przeżywanie życia, zamiast spędzania go na zmywaniu maskary.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez GLOV® (@glov.official) Wrz 20, 2017 o 7:08 PDT

Przyłącz się do 2,5 mln kobiet na całym świecie, które postanowiły uwolnić swój czas i przetestuj za darmo minimalistyczny demakijaż GLOV.
Zamów darmową próbkę i przekonaj się jak działa GLOV na: https://gratis.glov.co/