Dawid Podsiadło dzieli się z fanami dobrymi nowinami!

„Dawid, gdzie ta płyta?” - już od dłuższego czasu pytali zniecierpliwieni fani artysty, spragnieni nowych utworów. Ostatni album muzyka - "Małomiasteczkowy" miał premierę w 2018 roku, więc nic dziwnego, że miłośnicy twórczości Dawida chcą więcej. Teraz Podsiadło postanowił rozwiać wszelkie domysły i zwrócił się do swoich fanów z konkretnymi informacjami, którymi podzielił się na swoich social mediach.

„Dzień dobry! Może dzisiaj, w ramach walki z przeciąganiem budowania napięcia, powiem od razu konkretne rzeczy, takie na maksa hardkory jeden po drugim” - zaczął artysta.

Jak się okazuje już w najbliższy piątek o północy odbędzie się premiera najnowszego singla muzyka pt. „Post”! Utwór będzie promować najnowszą płytę, która ma się ukazać już jesienią. A to nie koniec niespodzianek! Podsiadło zapowiedział także trasę koncertową, która od nazwy pierwszego singla będzie się nazywać POSTprodukcja.

Dawid Podsiadło to jeden z najpopularniejszych i najzdolniejszych muzyków polskiej sceny muzycznej, który szybko podbił serca milionów fanów. Mimo młodego wieku, artysta może się pochwalić wieloma nagrodami i licznymi sukcesami. Jego utwory niemal od razu stają się hitami, a bilety na koncerty rozchodzą się w mgnieniu oka. W ostatnim czasie artystę mogliśmy usłyszeć w duecie z Sanah, z którą muzyk nagrał piosenkę zatytułowaną „Ostatnia nadzieja".