Dawid Podsiadło zaskoczył swoich fanów publikując na instagramie post o ostatnim koncercie w tym roku. Jak się okazało finał jego trasy koncertowej będzie niecodzienny, bo artysta zagra w duecie z kolegą po fachu, równie znanym i lubianym Filipem Szcześniakiem, czyli Taco Hemingwayem. Na początku muzycy nie podawali szczegółów swojego występu. Fani obstawiali, że koncert Podsiadły i Taco odbędzie się podczas festiwalu Open'er w Gdyni. Już wiemy, że plotki nie okazały się prawdziwe. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

w tym roku już tylko jeden koncert. niedługo więcej informacji...

Post udostępniony przez Dawid Podsiadło (@dylanwishop) Maj 6, 2019 o 5:33 PDT

Koncert Podsiadły i Taco Hemingwaya: gdzie?

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają jedyny i ostatni w tym roku koncert już 28 września 2019 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Organizatorami wydarzenia są agencja East Eventz i PGE Narodowy. 

"Dawid Podsiadło spędził ostatnie pół roku koncertując w całej Polsce. Małomiasteczkowe przeboje można było usłyszeć na wyprzedanych koncertach zarówno w największych halach, jak i w małych salach domów kultury. Teraz artysta zagra dla fanów z całej Polski, licząc, że tym razem to oni przyjadą wesprzeć go w spełnieniu marzenia. Taco Hemingway w ubiegłym roku, tak samo jak Podsiadło, zagrał wyprzedaną trasę promując album "Café Belga". Również jego projekt z Quebonafide bił rekordy popularności. Nadchodzący koncert na PGE Narodowym będzie pierwszym po dłuższej przerwie i jedynym, który artysta zagra w tym roku. Od momentu ogłoszenia wydarzenia fani i media spekulują na temat wspólnych utworów, które mogłyby powstać w takim duecie i gości specjalnych, którzy być może będą towarzyszyć wykonawcom" - czytamy na stronie wydarzenia promującego koncert. 

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway wyprzedali Stadion Narodowy >>

Koncert Podsiadły i Taco Hemingwaya: bilety

Przedsprzedaż biletów na koncert Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya (dla użytkowników Allegro) ruszy w środę, 15 maja, o godzinie 12:00. Maksymalnie będzie można kupić ich cztery sztuki. Śpieszcie się, bo bilety z solowej "Małomiasteczkowej Trasy" Dawida zniknęły w kilka minut. Podobnie jak wejściówki na występy Filipa. Regularna sprzedaż biletów rozpocznie się natomiast kilka dni później - 17 maja, także o godzinie 12:00 na stronie eBilet.pl.