Czy moglibyście wyobrazić sobie bardziej pożądany muzyczny duet w Polsce na jednym koncercie? Dawid Podsiadło, którego ostatnia płyta była najlepiej sprzedającym się krążkiem w 2018 roku (w styczniu czterokrotnie pokryła się platyną) i który wyjechał z Katowic z sześcioma Fryderykami (zdobył je w kategoriach: Kompozytor Roku, Autor Roku, Utwór Roku, Album Roku Pop, Teledysk Roku, Oprawa graficzna albumu) i Filip Szcześniak, czyli Taco Hemingway, który ostatnio fanów porwał swoim duetem z Quebonafide (raperzy występowali jako Taconafide) i kolejnymi albumami, m.in. „Cafe Belga” wystąpią razem.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway wyprzedali Stadion Narodowy >>

Dawid Podsiadło właśnie opublikował na swoim instagramie @dylanwishop informację, że zagra w tym roku jeszcze jeden ostatni koncert. Nie będzie to jednak regularny występ w ramach jego "Małomiasteczkowej Trasy", ale jej wielki finał. Tym razem artysta wystąpi razem z kolegą po fachu, właśnie Taco Hemingwayem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

w tym roku już tylko jeden koncert. niedługo więcej informacji...

Post udostępniony przez Dawid Podsiadło (@dylanwishop) Maj 6, 2019 o 5:33 PDT

Jak czytamy w informacji prasowej: "To jedyny koncert, który Dawid zagra do końca tego roku, a być może jest to zwiastun kolejnej przerwy w aktywności koncertowej, którą zafundował swoim fanom po analogicznym zakończeniu trasy promującej poprzedni album".

Na razie dokładne informacje co do biletów i terminu koncertu Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya nie są znane. Dawid napisał tylko "w tym roku już tylko jeden koncert. niedługo więcej informacji...". 

Jak można się spodziewać,bilety na koncert Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya wyprzedadzą się w mgnieniu oka. Przypominamy, że bilety na 50 koncertów Dawida rozeszły się w niespełna 4 minuty (a artysta w halach koncertowych zgromadził ponad 110 tysięcy osób). 

 

 

Szczegóły (miejsce, bilety) koncertu Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadłu znajdziecie tutaj >>>>