Nowy singiel Za krótki sen, to jedna z najbardziej oczekiwanych premier muzycznych ostatnich dni. Nic dziwnego! Duet Zawiałow i Podsiadło od początku jest skazany na sukces, a fani od dawna marzyli o tym właśnie połączeniu. I w końcu się doczekali! 

Mam nadzieje, że przetańczycie przy tym utworze niejedną noc

Napisała w swoim poście Daria. I nie możemy się z nią nie zgodzić! Wystarczy, że posłuchacie tego utworu i obejrzycie teledysk, a od razu pomyślicie o długich, beztroskich nocach i swawolnych tańcach w świetle księżyca.  

Dawid i Daria od kilku dni podsycali ciekawość swoich fanów, kiedy oboje dodali w mediach społecznościowych status "Za krótki sen" napisany w języku japońskim. Czujni obserwatorzy szybko jednak wyczuli współpracę wokalistów, której owocem może być wspólny utwór. I jak się okazało nie byli w błędzie! Za krótki sen promuje nowy album wokalistki Wojny i noce, który swoją premierę będzie miał już 11 czerwca i właśnie dziś ruszyła jego przedsprzedaż. Artystka wydała już pierwszy singiel Kaonashi, który znajdzie się na nowym wydawnictwie, a duet z Podsiadło jest kolejnym, który dołączy do jego tracklisty. Pod jednym z postów promujących nowy singiel, Daria Zawiałow napisała:

Chyba nigdy aż tak bardzo nie czekałam na naszą premierę! Dygoczę trochę! 

Jest to też pierwszy wspólny projekt wokalistów. Do tej pory Zawiałow i Podsiadło wystąpili wspólnie na scenie podczas jednego z koncertów w warszawskiej Stodole pod koniec 2019 roku.

Koniecznie posłuchajcie nowego utworu i obejrzyjcie teledysk. Jest magicznie!