Dakota Johnson i Chris Martin wrócili do siebie

Rozstanie tej dwójki było sporym zaskoczeniem dla świata showbiznesu - mówiło się już, że wokalista Coldplay ma zamiar oświadczyć się filmowej Anastasii Steele, ale wtedy para postanowiła zakończyć swoją relację. Powód? Różnice w życiowych priorytetach - podczas gdy Chris Martin był gotów założyć rodzinę, Dakota Johnson nie widziała siebie w roli matki i wolała skupić się na karierze. W czerwcu tego roku każdy z nich poszedł w swoją stronę, ale... nie na długo.

Jak podają amerykańskie serwisy, para była widziana w tym tygodniu na imprezie Covers - przyszli na nią razem i nie szczędzili sobie czułości. 

Chris Martin był również niedawno obecny na premierze filmu "The Peanut Butter Falcon", w którym gra Dakota Johnson. 

Dakota Johnson poprawiła swoją urodę. Internauci nie są zachwyceni >>

Cole Sprouse i Lili Reinhart dementują plotki o rozstaniu? Gwiazdy "Riverdale" pojawiły się na okładce pewnego znanego magazynu>>

Chris Martin i Dakota Johnson - związek

Przypomnijmy: od połowy 2017 roku plotkowało się o tym, że aktorka i muzyk są razem, ale przez długi czas starali się trzymać swój związek w tajemnicy. Dopiero we wrześniu 2018 Dakota Johnson i Chris Martin potwierdzili te doniesienia. Gwiazda "50 twarzy Greya" przyznała wówczas w wywiadzie dla magazynu Tatler, że jest bardzo szczęśliwa w miłości, a oboje pokazali światu nowe - identyczne - tatuaże. W podobnym czasie matka Johnson, Melanie Griffith, zachwycała się nowym chłopakiem córki na łamach People. Od tamtej pory byli nierozłączni i, ku radości ich fanów, znów nie rozstają się na krok.