Sophie Turner to kolejna gwiazda, która zdecydowała się na tatuaż. Spokojnie, aktorzy mogą sobie dziś pozwolić na ozdabianie ciała, jak tylko chcą - charakteryzatorki na planie filmowym poradzą sobie z każdym tatuażem. Jednak to nie sam fakt powstania rysunku, tylko wybrany przez Sophie Turner wzór zainteresował fanów serialu "Gra o tron". Dlaczego? Aktorka znana z roli Sansy Stark, w kultowej już produkcji HBO, zdecydowała się wytatuować sobie wilka z herbu Starków, dodając do tego napis: "the pack survives" (po ang. "stado przetrwa"). Autorką tego projektu jest Lauren Winzer z australijskiego studia Hunter and Fox Tattoo Studio.

Czy nowy tatuaż Sophie Turner ujawnia końcówkę serialu "Gra o tron"?

W internecie zawrzało! Czy to nawiązuje do ostatniej serii serialu "Gra o tron", którą widzowie zobaczą dopiero w 2019 roku? Może Sansa, Arya i Jon Snow przeżyją? Cytat wybrany przez Turner pochodzi z 1. sezonu "Gry o tron". Kwestię wypowiedział Ned Stark, ojciec Sansy grany przez Seana Beana: "When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives." Te same słowa Sansa wypowiada w zwiastunie 7. serii.

Niestety, żeby odkryć czy za tatuażem Sopie Turner kryje się jakaś wskazówka dotycząca ostatniego sezonu, jesteśmy zmuszeni poczekać jeszcze kilka miesięcy. Przypomnijmy, w połowie grudnia ubiegłego roku do internetu trafiła informacja, że 21-letnia Turner zaręczyła się z o siedem lat starszym Joe Jonasem.