Zainteresowanie Royal Baby nadal trwa i nic nie wskazuje na to, żeby ta sytuacja miała się zmienić. Fanów brytyjskiej monarchii nadal interesują nowinki dotyczące ciąży księżncej Sussex. Czy Meghan Markle i książę Harry wybrali już imię dla dziecka? Jaka będzie jego płeć? Niektórzy zainteresowani tematem, ale i sam książę pragnie, żeby księżna Meghan urodziła dziewczynkę. Zagraniczna prasa podjęła już kolejny temat związany z Royal Baby. Chodzi o rodziców chrzestnych przyszłego księcia czy księżniczki.

Czy księżna Kate i książę William zostaną rodzicami chrzestnymi dziecka Meghan i Harry'ego?

W przypadku ostatniej ciąży Kate Middleton zastanawiano się, czy przypadkiem Meghan Markle nie zostanie matką chrzestną małego księcia. Para zdecydowała się na powierzenie tej roli swoim przyjaciołom. Aż sześć osób otrzymało ten zaszczyt! Jak będzie w przypadku księżnej Meghan i księcia Harry'ego? Brytyjska prasa twierdzi, że ta rola jednak nie przypadnie księstwu Cambridge. Nie chodzi o żaden domniemany konflikt pomiędzy Meghan a Kate, tylko o tradycję panującą w brytyjskiej rodzinie królewskiej. O pełnienie obowiązku ojca czy matki chrzestnej prosi się najbliższych przyjaciół lub współpracowników w celu uhonorowania ich relacji z rodzicami dziecka. Dlatego Harry'ego nie poproszono o zostanie ojcem chrzestnym księcia Jerzego, księżniczki Charlotte, czy księcia Louisa. Kogo zatem wszyscy obstawiają w przypadku kolejnego Royal Baby? Ze strony Meghan z pewnością szanse mają: stylistka i najlepsza przyjaciółka Markle, czyli Jessica Mulroney, tenisistka Serena Williams, aktorka Sarah Rafferty i Abigail Spencer, czy Markus Anderson (wspólny przyjaciel księstwa Sussex).

Ciąża Meghan Markle

Przypomnijmy, Pałac Kensington potwierdził plotki o ciąży 15 października. W czerwcu tego roku National Enquirer zamieścił na swojej okładce zdjęcie Meghan z powiększonym brzuszkiem. Dziennikarze uważali, że do zapłodnienia doszło za pomocą metody in vitro. Za to tygodnik Life & Style stwierdził, że słynna para doczeka się bliźniąt, a dokładnie chłopca i dziewczynki. Brytyjskie tabloidy uważają również, że księżna Sussex jest już w drugim trymestrze ciąży i ma za sobą pierwsze badania USG. W zakładach bukmacherskich najczęściej stawia się na te imiona: Alice, Victoria, Mary, Isabella, Eleanor, Augusta, Rachel lub Diana dla dziewczynki oraz Alexander, Arthur, Philip, Albert, Nicholas, Alfred, James czy Thomas dla chłopca. 

Jeśli Meghan Markle i książę Harry doczekają się potomstwa płci żeńskiej, ich tytuł skończy się wraz ze śmiercią arystokraty. Księciem Sussex, hrabią Dumbarton i baronem Kilkeel może zostać jedynie syn tej sławnej pary. Teraz okazuje się, że dziecko nie otrzyma tytułu "księcia" lub "księżniczki" od razu po urodzeniu, chyba że królowa zadecyduje inaczej. Chodzi o tradycję wprowadzoną za czasów króla Jerzego V, który zdecydował się ograniczyć ilość królewskich tytułów. Royal Baby będzie siódmą osobą w kolejce do brytyjskiego tronu.