Ten film świąteczny uwielbiają również polscy widzowie Netflixa. Podobnie jest w innych krajach, a platforma uważnie słucha swoich użytkowników. Czy w takim razie "Holidate" ma szansę na drugą część?

Filmy świąteczne na Netflix. Poznaj najpopularniejsze tytuły >>

Czy film "Randki od święta" na Netflix doczeka się kontynuacji?

W tej chwili może być to trudne ponieważ Emma Roberts, odtwórczyni głównej roli jest w zaawansowanej ciąży. Poza tym pandemia koronawirusa utrudnia prace na planie. Mimo tego filmowcy i tak często ćwiczą naszą cierpliwość i każą nam czekać wiele miesięcy na kontynuację ulubionych historii. Wszystko wskazuje na to, że w tym przypadku może być podobnie. Autorka scenariusza Tiffany Paulsen w rozmowie z magazynem Vanity Fair przyznała, że ma już nawet pomysł! Fabuła sequela toczyłaby się tym razem w Australii - tym razem para spędziłaby święta z rodziną Jacksona. Wiele może się wydarzyć ponieważ w "Randkach od święta" bohaterowie dopiero zaczęli się spotykać. Mamy nadzieję, że producenci podejmą decyzję o kolejnym filmie!

10 najlepszych filmów świątecznych >>

"Randki od święta" na Netflix. O czym jest ten film świąteczny?

Niej jest to klasyczny film świąteczny, bo historia trwa cały rok, ale właśnie od Świąt się zaczyna. To opowieść o Sloane, która leczy złamane serce. Dziewczyna pracuje z domu, matka chce jej naraić nowego narzeczonego, a młodszy brat właśnie się zaręcza z wybranką, którą zna... 3 miesiące. Na dodatek, przy stole zabrakło dla niej miejsca i ląduje w kąciku dla dzieci. Jest też ciocia-singielka przychodząca na wszystkie święta rodzinne z nowym absztyfikantem. Każdego z nich poznaje w centrum handlowym. Sarkastyczna Sloane nie jest fanką Bożego Narodzenia. Na jej drodze pojawia się Jackson, przystojny Australijczyk - mężczyzna również nie jest entuzjastą choinek oraz prezentów i ma za sobą żenujące sytuacje nowymi partnerkami. Oboje postanawiają zostać swoimi partnerami na kolejne święta - Walentynki, Cinco de Mayo, dzień św. Patryka, Wielkanoc. Okazuje się, że są idealnymi osobami towarzyszącymi i to nie tylko od święta. 

Netflix: nowości na listopad 2020. Co warto obejrzeć? >>

Role główne zagrali: Emma Roberts ("Całkiem zabawna historia", "Millerowie", "Królowe krzyku", "American Horror Story", "Kim jest Michael", "Nerve", "Mała Italia") oraz Luke Bracey ("Dla ciebie wszystko", "November Man", "Point Break - na fali", "Przełęcz ocalonych"). Na planie partnerowali im również Kristin Chenoweth, Frances Fisher, Frances Fisher, Mikaela Hoover, Andrew Bachelor, Manish Dayal, a także Jake Manley.