Pamiętacie "Cztery wesela i pogrzeb"? To jeden z najsłynniejszych filmów romantycznych z Hugh Grantem i Andie MacDowell w roli głównej. Produkcja z 1994 roku w reżyserii Mike'a Newella była nominowana m.in. do Oscarów, Złotych Globów (statuetkę otrzymał Grant), czy nagród Bafta. Od pewnego czasu plotkuje się, że powstanie serial na bazie tej historii. Podobno platforma Hulu pracuje już nad premierowymi odcinkami, a w obsadzie pojawią się Nathalie Emmanuel (zagra Jess), Nikesh Patel (Kash), Rebecca Rittenhouse (Ainsley), John Reynolds (Duffy) oraz Andie MacDowell (matka Ainsley). Okazuje się, że to nie koniec wiadomości na ten temat. Do internetu trafiła właśnie informacja, że powstanie druga część filmu "Cztery wesela i pogrzeb".

Zobacz też:Fajne filmy na wieczór >>

"Cztery wesela i pogrzeb": powstanie nowy film!

Scenarzysta Richard Curtis napisze dalszy ciąg tej historii, a w rolach głównych zobaczymy dobrze nam znanych aktorów z pierwszej części. Hugh Grant, Andie MacDowell, Rowan Atkinson i Kristin Scott Thomas już potwierdzili swój angaż. Produkcja powstanie w ramach Red Nose Day i nie będzie to pełnometrażowy film dostępny w kinach. Autorem tego dzieła jest już wspomniany Newell, a premiera zapowiedziana jest na Red Nose Day 2019, czyli 15 marca przyszłego roku. To nie pierwszy raz kiedy z okazji tego święta tworzy się film oparty na kultowej komedii romantycznej. Poprzednio powstała kolejna wersja "Love Actually" (po pol. "To właśnie miłość"). Sequel "Red Nose Day Actually" opowiada historię bohaterów dokładnie 14 lat po wydarzeniach z pierwszej części.

Zobacz też: Filmy o miłości na jesień >>

"Cztery wesela i pogrzeb": opis fabuły

Charlesowi niestety nie udaje się zbyt długo przetrwać w jednym związku z kobietą. Pewnego dnia, na weselu swojego przyjaciela spotyka piękną Amerykankę o imieniu Carrie, z którą spędza upojną noc. Następnego dnia jednak odrzuca jej propozycję małżeństwa i para się rozstaje. Z czasem mężczyzna zaczyna zdawać sobie sprawę, że zakochał się w niej, ale kiedy nadarza się okazja do wyrażenia swoich uczuć, dowiaduje się, że jego ukochana ma wyjść za kogoś innego...

Zobacz też: Fajne komedie romantyczne >>