Courteney Cox komentuje fryzurę z filmu "Krzyk 3"

Podczas występu w programie "The Drew Barrymore Show", Courteney Cox odniosła się do swojej roli w filmie "Krzyk 3". Aktorka przyznaje, że ma wiele miłych wspomnień z planu filmowego, ale jest jedna rzecz, która prześladuje ją do dnia dzisiejszego, a mianowicie... jej fryzura. Cox otworzyła się na temat prób stworzenia innego charakterystycznego wyglądu dla bohaterki we wszystkich częściach filmu. Jak się okazuję, grzywka nie była tak naprawdę naturalnymi włosami aktorki. Cox nosiła przypinaną grzywkę (każdego dnia zdjęć!), ale problem polegał na tym, że ekipa „miała tylko jeden zestaw” do pracy.

Był tylko jeden zestaw grzywek. Pamiętam, że zostały one stworzone na planie - z jakiegoś powodu umieścili ją na środku mojej głowy i zaczęli wycinać. Pomyślałam wtedy: "Cóż, teraz nie mam wyboru" (...) To było najgorsze - powiedziała Courtney Cox

Courteney Cox parodiuje swoją filmową fryzurę

Podczas Halloween w 2020 roku, Courtney Cox postanowiła zażartować ze swojej fryzury z trzeciej części filmu "Krzyk". Na Instagramie opublikowała wówczas zdjęcie w nieszczęsnej grzywce. Za nią widać postać w charakterystycznej masce filmowej z nożyczkami. 

Tylko nie grzywka!!! - napisała aktorka na swoim Instagramie