Każda kobieta przynajmniej raz w życiu mierzy się z sytuacją, w której stara się rozkochać w sobie faceta. Nie warto oczywiście zmuszać nikogo do uczucia, ale czasem szczęściu można pomóc. Korzystając z prostych trików i zwracając uwagę na kilka detali możesz sprawić, że większość facetów nie będzie w stanie ci się oprzeć. Kiedy facet jest zakochany w kobiecie? Jak na nowo rozkochać w sobie męża? Jak rozkochać w sobie faceta do szaleństwa? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz poniżej!

Jak rozkochać w sobie chłopaka?

Kobieta, która wygląda świeżo i promiennie kojarzy się mężczyznom ze zdrowiem, witalnością i płodnością, a te cechy w ich podświadomości automatycznie przekładają się na zwiększoną atrakcyjność. Poprzez makijaż czy strój możesz podkreślać swoje atuty i maskować drobne niedoskonałości. Nie warto jednak przesadzać z upiększaniem - sztuczność nie jest sexy, wręcz przeciwnie. Mężczyźni o wiele bardziej cenią naturalne piękno z drobnymi skazami, niż idealny wizerunek, który znika wraz z wieczornym demakijażem. Z tego samego powodu zadbaj również o to, by często i szczerze się uśmiechać. Częste okazywanie radości rozluźnia mięśnie twojej twarzy, nadaje oczom blasku i sprawia, że jesteś postrzegana jako sympatyczna i ciepła osoba. To właśnie tych dwóch cech mężczyźni poszukują w kobietach, z którymi chcą wiązać się na całe życie.

Jak rozkochać mężczyznę i zainteresować go sobą na dłużej? Choć warstwa wizualna jest dla mężczyzn ważna, to niemal równie istotny jest charakter oraz usposobienie kobiety. W obecności faceta, którym jesteś zainteresowana najlepiej zachowuj się po prostu naturalnie, nie starając się nikogo udawać ani być na siłę zabawna. Nienaturalne zachowana są o wiele łatwiejsze do wychwycenia, a sztuczność przemawia na twoją niekorzyść, dlatego bądź sobą!

Jak rozkochać w sobie faceta na nowo?

Rozpalenie na nowo ognia namiętności nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Najlepszym sposobem na walkę z rutyną w związku jest danie sobie wzajemnie chwili oddechu. Jeśli mężczyzna widzi cię codziennie w różnych wydaniach, nic już nie może go zaskoczyć. Nie ma również czasu, aby za tobą zatęsknić. Warto więc wybrać się na chociaż weekendowy wypad do SPA i pozwolić, by facet odczuł twój brak. Taka krótka nieobecność często pozwala obu stronom spojrzeć na związek z zupełnie nowej strony i uruchamia dobre wspomnienia. Wyjazd to także świetna okazja do tego, byś o siebie zadbała, wyluzowała i odpoczęła od codziennych problemów.

Jak na nowo rozkochać w sobie męża? Faceci lubią gonić króliczka, jednak w wieloletnim związku ciężko obudzić w nich zdobywcę. Najlepszym sposobem na pobudzenie tego mechanizmu jest po prostu zajęcie się sobą. Zadbaj o to, by poza codziennymi obowiązkami i pracą mieć także czas wyłącznie dla siebie. Mogą to być wyjścia z koleżankami, zajęcia grupowe (np. taneczne) czy po prostu wypad na zakupy lub do kosmetyczki. Jeśli w całości koncentrujesz się na mężczyźnie i waszym życiu, przestajesz być dla niego interesująca i atrakcyjna.

Podobno pewien starszy mężczyzna, zapytany o sekret udanego małżeństwa odpowiedział "znam ją tyle lat, a jeszcze jej nie rozgryzłem". Ty też skorzystaj z przewagi, jaką daje ci otoczka tajemniczości. Kobiety, które nie zdają swojemu mężczyźnie pełnej relacji z każdej sekundy ich życia są postrzegane jako intrygujące, a co za tym idzie - bardziej atrakcyjne. Niech twój mąż lub partner będzie czasem zmuszony pociągnąć cię za język i nie otrzymuje raportu całego dnia bez żadnego wysiłku. Taka tajemniczość może obudzić również iskierkę zazdrości, która (jeśli nie jest przesadna) stanowi motor napędowy dla namiętności w każdym związku.

Jak rozkochać w sobie faceta według psychologów?

Jak rozkochać mężczyznę i co na ten temat mówią mądre głowy tego świata? Według psychologów, obecne mechanizmy wyboru partnera życiowego niewiele różnią się od tych, które dominowały w czasach ludzi pierwotnych. Mężczyznom podobają się kobiety, które wyglądają zdrowo, są zadbane i pachnące. Panie, które na co dzień są osobami ciepłymi i serdecznymi mają o wiele większe szanse na uwiedzenie faceta, ponieważ takich cech poszukują oni w swoich potencjalnych partnerkach na całe życie. Warto więc zadbać o higienę snu, dobrze się odżywiać, dostarczać sobie regularnych dawek ruchu i odstawić na bok nałogi.

Według psychologów dla mężczyzn pociągające są również kruchość i delikatność, przez większość panów utożsamiane z kobiecością. Panie są bardziej wrażliwe i emocjonalne, co dla facetów jest szalenie pociągające. Warto więc czasem poprosić o radę czy pomoc obiekt twoich westchnień i pozwolić, by wszedł w rolę rycerza w lśniącej zbroi. W ten sposób on poczuje się ważny i męski, a także obudzi się w nim instynkt twojego obrońcy i opiekuna.

Jak rozkochać w sobie faceta przez smsy?

Wraz z postępem cywilizacyjnym zyskujemy coraz więcej rozwiązań, które pomagają uwodzić faceta na różne sposoby. Jednym z nich są właśnie smsy. Jednak czy za pomocą krótkiej wiadomości tekstowej możesz rozpalić ogień namiętności i sprawić, że mężczyzna straci dla ciebie głowę? Jasne!

Flirciarskie wiadomości jak nic innego działają na wyobraźnię. Zakochany facet po otrzymaniu krótkiej informacji "idę pod prysznic" albo "dziś założyłam spódniczkę i rajstopy" natychmiast zaczyna sobie wizualizować to, jak aktualnie wyglądasz lub co robisz. To z kolei wpływa na jego pociąg do ciebie i może znacząco podnieść twoją atrakcyjność w jego oczach. Na bardziej zaawansowanych etapach znajomości pikantne smsy, wymieniane przez cały dzień mogą stanowić preludium do tego, co zamierzacie robić wieczorem. Taka długa gra wstępna, rozbita na małe fragmenty niesłychanie rozpala męską wyobraźnię i pomaga w utrzymaniu zainteresowania twoją osobą.

Jak rozkochać w sobie faceta po 40-tce?

Większość mężczyzn po osiągnięciu 40 roku życia zaczyna podsumowywać i weryfikować swoje dotychczasowe życie oraz osiągnięcia. W tym wieku priorytety faceta się zmieniają - kończy się etap zabawy, zaczyna poszukiwanie ciepła i stabilizacji. Jak więc rozkochać w sobie mężczyznę, który przekroczył już tą magiczną granicę?

Przede wszystkim bądź dla niego oparciem i najlepszą przyjaciółką. Panowie w tym wieku są szczególnie łasi na miłe słowa, dlatego doceniaj faceta i mów mu szczere komplementy. Postaraj się, by zawsze czuł się dostrzeżony i ważny, pokaż że liczysz się z jego zdaniem i że chcesz stworzyć dla was obydwojga domowe gniazdko. Cechy takie jak opiekuńczość, ciepło i serdeczność działają na facetów po 40 jak magnes, dlatego koniecznie pokaż mu się od tej strony.