Zaskakujące? Patrząc na zdjęcia Apple Martin sprzed lat już dało zauważyć się podobieństwo dl Gwyneth Paltrow, ale teraz Amerykanka jeszcze bardziej upodobniła się do swojej sławnej matki. Skąd to wiemy? Aktorka i założycielka platformy Goop kilka dni temu opublikowała zdjęcie Apple z okazji jej 16. urodzin. 

Córka Gwyneth Paltrow wygląda jak jej sławna mama! Apple właśnie skończyła 16 lat

"Nie mogę uwierzyć, że piszę te słowa, ale ... szczęśliwej szesnastki moja kochana. Jesteś światłem mego serca, czystą radością. Jesteś niesamowicie inteligentna i masz najlepsze, najbardziej suche, najbardziej błyskotliwe poczucie humoru. To najlepszy czas, bycie twoją mamą. Uwielbiam nasze wieczorne rozmowy, kiedy naprawdę słyszę, co masz na myśli. Ciężko pracujesz, aby uzyskać wszystko, co chcesz osiągnąć, a masz w sobie ogromną odpowiedzialność. Mam cholerne szczęście, że jestem twoją matką, ty piękna, życzliwa młoda kobieto. Dziękuję że wybrałaś mnie. Uwielbiam jak stąd na księżyc zillion razy. Przykro mi, że obchodzisz te szczególne urodziny w tych okolicznościach, ale jak zawsze u Ciebie, we wszystkim znajdziesz to, co najlepsze" - napisała Gwyneth Paltrow pod zdjęciem córki. Na fotografiach zobaczymy pozującą na sofie Apple Martin. Jak się okazuje 16-latka miała mały wypadek. Czyżby to był gips na placu?

To nie pierwszy raz, kiedy Gwyneth Paltrow zamieszcza zdjęcie z córką. Apple Martin kiedyś nawet zrobiła awanturę matce, że wrzuciła ujęcie bez jej zgody. Ta historia rozgorzała dyskusję (i to nie tylko w USA) na temat publikacji zdjęć dzieci i nastolatków przez rodziców. Za każdym razem, gdy Apple pojawia się na instagramie Paltrow, fani nie mogą uwierzyć w ich podobieństwo. 

Gwyneth Paltrow i Chris Martin mają dwójkę dzieci. Starsza córka, Apple Blythe Alison urodziła się 14 maja 2004 roku, a syn Moses Bruce Anthony 8 kwietnia 2006 roku. Para była małżeństwem w latach 2003-2015 (rok wcześniej ogłoszono rozpad związku). Lider zespołu Coldplay spotyka się aktualnie z Dakotą Johnson, a Gwyneth prawie dwa lata temu wyszła za mąż za Brada Falchuka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) Maj 14, 2020 o 1:28 PDT

Gwyneth Paltrow w 1985 roku. Amerykanka miała wtedy 13 lat.

Gwyneth Paltrow w 1985 roku. Amerykanka miała wtedy 13 lat.

Gwyneth Paltrow w wieku 20 lat, 1992 rok. 

Gwyneth Paltrow w wieku 20 lat, 1992 rok.