"Cole Sprouse i Lili Reinhart zerwali. To koniec ich związku" - pisały media na całym świecie pod koniec lipca. Codziennie pojawiały się kolejne informacje na ten temat, a "smaczku" dodawał fakt, że cała burza rozpętała się w momencie, gdy ekipa "Riverdale" promowała kolejny sezon serialu na słynnym Comic Con w San Diego. Cole Sprouse i Lili Reinhart siedzieli obok siebie podczas panelu dyskusyjnego, pozowali razem fotografom, a wokół nich wszyscy plotkowali na temat rozpadu związku. Sugerowano, że Cole i Lili mają zbyt różne charaktery i oczekują od życia zupełnie czegoś innego. "Ich osobowości, czy styl życia są zupełnie inne, co powodowało częste spięcia"- cytowano. Następnie do sieci trafiła nowa okładka W Magazine, na której pozowali... Cole Sprouse i Lili Reinhart! Przy okazji aktorzy dali do zrozumienia, że wcale nie doszło do zerwania, choć w artykule okładkowym napisano, że jednak doszło do rozpadu relacji. Teraz Sprouse komentuje całą sprawę.

Lili Reinhart i Cole Sprouse: aktorka znana z serialu "Riverdale" odniosła się do plotek o rozstaniu >>

Cole Sprouse i Lili Reinhart: aktor odniósł się do plotek o rozstaniu z gwiazdą "Riverdale"

Cole Sprouse i Lili Reinhart są w końcu razem, czy nie? Trudno już odnaleźć się w tych informacjach, zwłaszcza, że sami bohaterowie tej wrzawy nie mówią niczego wprost. Kilka dni temu Cole miał urodziny, więc Lili postanowiła złożyć mu życzenia na instagramie - Reinhart opublikowała na swoim profilu zdjęcie Amerykanina i napisała szczerze, jak ważną jest dla niej osobą. Sprosue skomentował ironicznie: "follow for follow". Na dodatek, gdy magazyn Variety na swoim insta opublikował zdjęcie z Cole'em Sprouse'm (jest gwiazdą okładki), Lili Reinhart napisała: "źródła podają, że jest teraz singlem - czy jest wolny?". Jednak po chwili komentarz usunięto, ale fani zdążyli zrobić "screen". 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Comments By Celebs (@commentsbycelebs) Sie 6, 2019 o 5:10 PDT

W rozmowie z ET, Cole Sprouse odniósł się do tej całej medialnej wrzawy związanej też z Lili Reinhart. Gdy dziennikarka Katie Krause zapytała go jak się z tym wszystkim czuje i czy go to denerwuje, aktor odrzekł:

"Niesamowicie. Ale nie obchodzi mnie to. Taka jest natura tej branży. (...) Uważam, że trzeba się z tego trochę wyśmiewać. To coś, na co się piszesz (będąc gwiazdą, przyp. red.), ale tak długo jak podchodzisz do tego lekko, to jest to po prostu zabawne."

Cole Sprouse i Lili Reinhart: historia związku gwiazd serialu "Riverdale"

O związku Cole'a Sprouse'a i Lili Reinhart zaczęto plotkować trochę ponad dwa lata temu, gdy zauważono, że para aktorów flirtuje i całuje się na imprezie Entertainment Weekly, zorganizowanej w ramach festiwalu Comic-Con w San Diego. Para przez wiele miesięcy nie skomentowała tych doniesień, a fani "Riverdale" szukali kolejnych powodów na potwierdzenie tej tezy. W wywiadzie dla amerykańskiego Harper's Bazaar Reinhart przyznała, że nie chce omawiać swoich spraw prywatnych a zwłaszcza rozmawiać o związku ze Sprouse'm. Dopiero wspólny wyjazd do Paryża potwierdził relację celebrytów. Cole Sprouse i Lili Reinhart byli razem na dwóch edycjach Met Gala. Lili wspierała również Cole'a na tegorocznej premierze jego filmu "Five Feet Apart". Sprosuse nie ukrywał również, że aktorka jest jego muzą - gwiazdor często fotografował dziewczynę o czym możecie się przekonać oglądają instagram Amerykanina.