Od kilku dni znów wszyscy plotkują o tym związku! Czyżby Cole Sprouse i Lili Reinhart zdecydowali się rozstać? Tak znów uważają niektórzy fani pary. Według nich aktor ma już nową partnerkę. Cole postanowił zabrać głos w tej sprawie. 

Cole Sprouse i Lili Reinhart nie są już razem? Czy aktor spotyka się ze znaną modelką?

To nie pierwszy raz, kiedy fani zastanawiają się czy Cole Sprouse i Lili Reinhart są nadal razem. W sierpniu ubiegłego roku twierdzono, że to koniec ich związku, jednak para (po swojemu i nie mówiąc niczego wprost) przyznała, że to tylko plotki. A jak jest teraz? Fani "Riverdale" nie wiedzą co myśleć. Prawdą jest, że Cole Sprouse i Lili Reinhart nie spędzają razem czasu na kwarantannie. Doniesienia podsyca również fakt, że Lili nie obserwuje Cole'a na instagramie - tak, wiemy, jak to brzmi, ale to właśnie ten "dowód" często przesądza o statusie pary... Coś więcej? Zaniepokojeni fani doszli jeszcze do jednego wniosku. Według nich Cole Sprouse spotyka się z gwiazdą modelingu. Nową partnerką miałaby być 18-letnią Kaia Gerber. Skąd te domysły? Córka Cindy Crawford opublikowała na instagramie mające świadczyć, o tym, że zostały zrobione w domu Sprouse'a. 

27-letni Cole Sprouse postanowił po kilkunastu godzinach odpowiedzieć na te zarzuty. Na instastory aktora pojawiło się oświadczenie:

"Toleruję wiele plotek i oszczerstw od ludzi w Internecie, którzy twierdzą, że są moimi fanami. Fanami, którzy czują się uprawnieni do wchodzenia w moją strefę prywatną właśnie dlatego, że zawsze im pobłażam ”, napisał Cole. "Ale atakowanie moich przyjaciół, bezpodstawne oskarżenia, podawanie adresu i wysyłanie gróźb śmierci są oznakami szaleństwa i fanatyzmu”.

„Kiedy pierwszy raz zdecydowałem się na publiczny związek, była to jedna z przewidywalnych konsekwencji. I chociaż nigdy naprawdę nie zamierzałem oddawać żadnej części swojego życia żarłocznej hordzie, jasne jest, że moja powściągliwość w ich aktualizacji pozwoliła im wprowadzić własne plany dotyczące moich nawyków i stylu życia."

Cole Sprouse i Lili Reinhart: historia związku gwiazd serialu "Riverdale"

O związku Cole'a Sprouse'a i Lili Reinhart zaczęto plotkować około trzy lata temu, gdy przyuważono, że para aktorów flirtuje i całuje się na imprezie Entertainment Weekly, zorganizowanej w ramach festiwalu Comic-Con w San Diego. Para przez wiele miesięcy nie skomentowała tych doniesień, a fani "Riverdale" szukali kolejnych powodów na potwierdzenie tej tezy. Dopiero wspólny wyjazd do Paryża potwierdził relację celebrytów. Przez wiele miesięcy Lili pojawiała się na zdjęciach autorstwa Cole'a, a Sprouse nie ukrywał, że 23-latka jest jego muzą. Jednak od dawna Sprouse nic nie publikował z Reinhart.

Podczas ubiegłorocznej edycji Comic-Con w San Diego do mediów trafiła wieść, że Lili Reinhart i Cole Sprouse zerwali ze sobą. Do rozstania miało dojść na początku zeszłych wakacji. "Smaczku" dodawał fakt, że cała burza rozpętała się w momencie, gdy ekipa "Riverdale" promowała kolejny sezon serialu. Sugerowano, że Cole i Lili mają zbyt różne charaktery i oczekują od życia zupełnie czegoś innego. Na dodatek, do sieci trafiła nowa okładka W Magazine, na której pozowali... Cole Sprouse i Lili Reinhart! Przy okazji aktorzy, w swoich postach na instagramie, dali do zrozumienia, że wcale nie doszło do zerwania, choć w artykule okładkowym napisano, że jednak doszło do rozpadu relacji. Zarówno fani, jak i dziennikarze nie wiedzieli jak traktować te wszystkie rewelacje. W rozmowie z magazynem Variety, Cole Sprouse odrzekł: "Uważam, że trzeba się z tego trochę wyśmiewać. To coś, na co się piszesz (będąc gwiazdą, przyp. red.), ale tak długo jak podchodzisz do tego lekko, to jest to po prostu zabawne.