Cole Sprouse i Lili Reinhart są razem czy jednak nie? Fani już nie wiedzą co myśleć na ten temat. Jeszcze kilka tygodni temu plotkowano, że aktor spotyka się z pewną modelką. Chodziło o Kaię Gerber i o zdjęcia, które miały świadczyć, że Amerykanka spędza czas w domu gwiazdy serialu "Riverdale". 27-letni Sprouse nie wytrzymał i nawet skomentował tę sytuację na swój sposób. Plotkom nie ma końca, a to z powodu faktu, że Cole Sprouse i Lili Reinhart nie spędzają razem kwarantanny. Amerykańscy dziennikarze mają podobno kolejne dowody na to, że para postanowiła zakończyć swój związek. 

Cole Sprouse i Lili Reinhart jednak zerwali? Amerykańskie media znów rozpisują się o rozpadzie związku gwiazd serialu "Riverdale"

Kilkanaście godzin temu serwis Page Six ujawnił, że Cole Sprouse i Lili Reinhart postanowili zakończyć swój związek po prawie trzech latach spotykania się. Gwiazdy Riverdale podobno zerwały ze sobą jeszcze przed nastaniem kwarantanny, ale nadal są dobrymi przyjaciółmi. Plotki podsyciła wypowiedź Skeeta Ulricha, który gra ojca Cole'a w "Riverdale". Aktor miał powiedzieć podczas relacji live na instagramie, że Cole Sprouse i Lili Reinhart "byli słodką parą". Użyty przez niego czas przeszły, co do ich relacji, spowodował kolejny wysyp newsów na ten temat.

Cole Sprouse i Lili Reinhart (ani ich rzecznicy) nie skomentowali wczorajszych doniesień. 

Cole Sprouse i Lili Reinhart: historia związku gwiazd serialu "Riverdale"

O związku Cole'a Sprouse'a i Lili Reinhart zaczęto plotkować w 2017 roku, gdy przyuważono, że para aktorów flirtuje i całuje się na imprezie Entertainment Weekly, zorganizowanej w ramach festiwalu Comic-Con w San Diego. Para przez wiele miesięcy nie skomentowała tych doniesień, a fani "Riverdale" szukali kolejnych powodów na potwierdzenie tej tezy. Dopiero wspólny wyjazd do Paryża potwierdził relację celebrytów. Przez wiele miesięcy Lili pojawiała się na zdjęciach autorstwa Cole'a, a Sprouse nie ukrywał, że Amerykanka jest jego muzą. Jednak od dawna Sprouse nic nie publikował z młodszą o cztery lata Reinhart.

Podczas ubiegłorocznej edycji Comic-Con w San Diego do mediów trafiła wieść, że Lili Reinhart i Cole Sprouse zerwali ze sobą. Do rozstania miało dojść na początku zeszłych wakacji. "Smaczku" dodawał fakt, że cała burza rozpętała się w momencie, gdy ekipa "Riverdale" promowała kolejny sezon serialu. Sugerowano, że Cole i Lili mają zbyt różne charaktery i oczekują od życia zupełnie czegoś innego. Na dodatek, do sieci trafiła nowa okładka W Magazine, na której pozowali... Cole Sprouse i Lili Reinhart! Przy okazji aktorzy, w swoich postach na instagramie, dali do zrozumienia, że wcale nie doszło do zerwania, choć w artykule okładkowym napisano, że jednak doszło do rozpadu relacji. Zarówno fani, jak i dziennikarze nie wiedzieli jak traktować te wszystkie rewelacje. W rozmowie z magazynem Variety, Cole Sprouse odrzekł: "Uważam, że trzeba się z tego trochę wyśmiewać. To coś, na co się piszesz (będąc gwiazdą, przyp. red.), ale tak długo jak podchodzisz do tego lekko, to jest to po prostu zabawne. Za to Reinhart w wywiadzie dla W ujawniła: "doceniam prywatność, którą mamy. Nikt nie wie ile jesteśmy razem i nikt nie będzie tego wiedział, dopóki sami tego nie powiemy. Nikt nie wie jak zakochaliśmy się w sobie, oprócz naszych najbliższych przyjaciół i nas samych. To coś specjalnego".