Konkurs Nałęczowianka x ELLE 

Marka naturalnej wody mineralnej Nałęczowianka przypomina, że pragnienie ma dwa znaczenia – temu fizjologicznemu należy zapobiegać, pijąc wodę, ale pragnienia życiowe, rozumiane jako dążenia i cele – warto w sobie pielęgnować. Ta myśl zainspirowała nas do stworzenia konkursu. Podziel się z nami swoim najskuteczniejszym sposobem na pozyskiwanie energii do realizacji życiowych pragnień, spełniania marzeń i rozwijania pasji.

Dwóch autorów najlepszych odpowiedzi nagrodzimy voucherami o wartości 1000 złotych do zrealizowania na stronie katalogmarzen.pl. Skok ze spadochronem, lot paralotnią, kolacja w ciemnościach czy nauka windsurfingu? To Ty wybierasz, jakie pragnienie chcesz zrealizować. 

Zasady:

Odpowiedz na pytanie "Co daje Ci energię do realizowania życiowych pragnień?" w formularzu konkursowym, który znajduje się poniżej i... już!  Regulamin konkursu sprawdzisz poniżej. 

Zgłoszenia możecie wysyłać od 24 listopada do 7 grudnia do godziny 23:59. Zwycięzców wyłonimy 11 grudnia - odkryjecie ich w tym artykule. Trzymamy kciuki!

Wszystkim dziękujemy za liczne zgłoszenia konkursowe!

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, z którymi skontaktujemy się indywidualnie:

  • Pani Joanna z województwa śląskiego

  • Pan Mateusz z województwa mazowieckiego