Cindy Crawford dla Pepsi! Reklama, którą wyemitowano w 1992 roku, nie tylko stała się legendarna, ale jest również ważną częścią popkultury. 26 lat później po wyemitowaniu słynnego spotu pojawi się kolejne wideo promujące Pepsi. Co więcej, znów zobaczymy Cindy Crawford! A wszystko to z okazji zbliżającego się Super Bowl 2018. 52. finał ligi NFL odbędzie się 4 lutego i to właśnie wtedy, w trakcie przerwy odbędzie się premiera filmiku w ramach kampanii o nazwie Pepsi Generations. Podobno Crawford ma pojawić się również na stadionie w Minneapolis. Do sieci trafił już teaser reklamy, a twórcy ujawnili, że w produkcji pojawi się również Presley Gerber, 18-letni syn Cindy Crawford. Tak jak w oryginalnej wersji, 51-letnia Cindy znów trafi na starodawną stację benzynową, będzie prowadzić czerwone Ferrari, a na końcu weźmie łyk gazowanego napoju, czyli Pepsi. Nie możemy się doczekać!

Na przestrzeni lat Cindy Crawford już kilka razy odgrywała słynną scenę dla Pepsi. W 2016 roku razem z Jamesem Cordenem sparodiowała reklamówkę, a jedno z 73 pytań dla amerykańskiego magazynu Vogue było właśnie prośbą o zapozowanie tak, jak w legendarnym wideo. Zobaczcie poniżej!

Pepsi obchodzi w tym roku 120 urodziny. Gwiazdą Super Bowl 2018 będzie również Justin Timberlake, który wystąpi na scenie w ramach Super Bowl Halftime Show 2018. Czy w tym roku padnie rekord oglądalności? Wiele na to wskazuje.

Oglądajcie od 8:06: