Rihannie długo udawało się ukryć, że jest w ciąży. Pod koniec zeszłego roku coraz częściej gustowała w stylizacjach oversize, ukrywając brzuszek w szerokich sukienkach, bluzach sportowych i obszernych bomberkach. Ta zmiana stylu w końcu sprowokowała plotki. A te dość szybko się potwierdziły. To, że Rihanna i A$AP Rocky zostaną rodzicami potwierdziły zdjęcia serwisu TMZ ze spaceru po nowojorskim Harlemie, Gwiazda miała na sobie różową kurtkę rozpiętą akurat na wysokości mocno już zaokrąglonego brzuszka. 

Gdy już ciąża Rihanny nie jest tajemnicą, Barbadoska szybko przerzuciła się z oversize'u na odważne stylizacje ekstremalnie eksponujące ciążę. I tak podzieliła fanów. Jedni krytykują gwiazdę za ekshibicjonistyczną przesadę, inni są zachwyceni wyzwolonym statementem, który za każdym razem Rihanna podkreśla transparentnymi, odkrywającymi ciało stylizacjami. Ostatnio sieć zalały komentarze o looku, w którym Riri pojawiła sięna pokazie Diora. Teraz instagram kipi od komentarzy pod zdjęciem Rihanny w neonowo-niebieskim kombinezonie od Stelli McCartney.

Nowy look gwiazdy to obcisły strój projektantki z bardzo dużym tzw. "cut-outem" na wysokości brzucha, na który Riri zarzuciła parkę ze sportowym kapturem. Całość zamykają akcesoria - szpilki i przeciwsłoneczne okulary. Riri pozuje w tej stylizacji na tle drzwi jednej z paryskich kamienic jak rasowa fashionistka uchwycona przez fotografa street fashion. W takim zestawie Rihanna sfotografowała się z też Melem Ottenbergiem, redaktorem naczelnym Interview Magazine, który opublikował zdjęcie na swoim koncie. 

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy