„Ostatnie lata były co najmniej rozmazanymi emocjami, ale radość ponownie napełniła nasz dom i serca”- podpisała zdjęcie Chrissy 

Chrissy przekazała informację swoim obserwatorom publikując selfie w lustrze. Widać na nim niemały już brzuszek ciążowy, a aktorka ma na sobie tylko podwinięty T-shirt i czarną bieliznę Gucci. Teigen w poście podkreśla, że ciąża była dla niej dużym wyzwaniem, a na dowód na drugiej fotografii widać duży siniak po zastrzykach. 

Chrissy Teigen utrata dziecka

Czwarta ciąża Chrissy wydarzyła się dwa lata po utracie ostatniego dziecka pary, Jacka. W 2020 roku gwiazdorska para, również za pośrednictwem social-mediów, podzieliła się tragiczną historią utraty niemowlaka. To wtedy w świecie mediów została podjęta dyskusja o częstych poronieniach wśród kobiet, które owiane smutkiem czy też wstydem stają się tematem tabu. Na skutek tego wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy z tego jak popularne jest to zjawisko i czuje się osamotniona w momencie, w którym sama mierzy się z tą tragedią.

Od tamtej pory Teigen jest bardzo otwarta odnośnie całego procesu starania się o dziecko i bycia w ciąży. W ten sposób chce pomóc i znormalizować problemy z tym związane.  

„Po każdym spotkaniu z lekarzem, powtarzałam sobie: „Ok, jeśli dzisiaj będzie zdrowe, ogłoszę to” – kontynuowała Teigen w podpisie.- „Ale potem oddycham z ulgą, słysząc bicie serca i stwierdzałam, że wciąż jestem zbyt zdenerwowana. Nie sądzę, że kiedykolwiek wyjdę z wizyty u lekarza z większym podekscytowaniem niż nerwami, ale jak dotąd wszystko jest idealnie i piękne, a ja czuję się pełna nadziei”.