Chiara Ferragni jest w ciąży - to już pewne! Blogerka potwierdziła krążące od tygodni plotki o tym, że wraz z narzeczonym spodziewają się dziecka.

Chiara i Fedez przebywają obecnie w Nowym Jorku, gdzie raper bierze udział w promocji zaprojektowanej przez siebie kolekcji dla hiszpańskiej marki Bershka. Oboje nocują w hotelu na Manhattanie, skąd publikują zdjęcia z eventu i... prosto z łóżka. 

Chiara poinformowała świat o swojej ciąży na Instastories, gdzie pokazała też zdjęcie z USG. Dziecko ma już 4 cale a blogerka w zabawny sposób porównała je do awokado. 

Zdjęcie USG dziecka Chiary Ferragni

To podobno 5. miesiąc ciąży. W maju Fedez oświadczył się Chiarze i wygląda na to, że był to poważny początek budowania rodziny. W mediach społecznościowych oboje wspominają, że Nowy Jork, gdzie ujawnili informację o dziecku, to miejsce od którego "wszystko się zaczęło". ELLE gratuluje i czeka na pierwszą kolekcję dla dzieci. Podejrzewamy, że propozycje współpracy iw tym temacie posypią się masowo.Zarówno od domów mody jak i marek popularbych.