Winosfera na Chłodnej na Walentynkowy wieczór przewidziała coś wyjątkowego. Tym razem, w restauracji wyróżnionej w przewodniku Michelin nie tylko spróbujecie specjałów Szefa Kuchni - Bartka Brzuski, ale także obejrzycie film w kameralnym kinie Czary. Co w menu?

Między innymi trzy specjały – grillowana przepiórka z puree z jabłka i imbirem i kuskusem, dalej zaproponujemy papardelle z białym mięsem kraba, chili i wędzoną ikrą pstrąga i oczywiście wyjątkowy deser, które pozwoli na idealne zakończenie tego dnia - ptyś z kremem malinowo-różanym i białą czekoladą.

W Winosferze nie zabraknie także wyśmienitych win, sommelierzy doradzą odpowiedni napój, który pozwoli na głębsze doznania smakowe podczas kolacji. 

Walentynkowe Czary

Mało kto wie, że właśnie w tym miejscu znajduje się kultowe, przedwojenne Kino Czary. To mała, kameralna przestrzeń, dokonała na romantyczny, walentynkowy seans. Co w repertuarze? Czarno-biały film z 40 XX wieku.  

Przepis na idealną randkę? Kino, wino i kolacja w Winosferze na Chłodnej 31.
Film w kinie startuje o godzinie 19.00, wymagana rezerwacja: magdalena.halasa@winosfera.pl
Podczas seansu podane zostanie wino musujące. 

Adres Chłodna 31 przez kilkanaście lat stanowił ruinę. Zaraz po wojnie w miejscu kina powstał warsztat samochodowy, później demobil, a jeszcze później nie było niczego. Zostało odtworzone w 2012 roku, stanowiąc wkład Winosfery w rewitalizację tego zakątka ul. Chłodnej. Aktualnie, sala kinowa zachowała swój industrialny wystrój i niepowtarzalny klimat, pomieści ponad 48 osób.