#BedzieCoWspominac - konkurs 

Zastanawialiście się kiedyś, po co właściwie robimy zdjęcia? Zosia Zborowska przyznała nam ostatnio w wywiadzie, że uwielbia to, że fotki mogą działać jak wehikuł czasu i kocha spontaniczność łapania chwil. Zupełnie się z nią zgadzamy: to wspomnienia są najważniejsze w fotografii i prawdziwość naszych kadrów - nie dopasowane do trendów miny, pozy, filtry czy kompozycje. Właśnie dlatego w #BedzieCoWspominac zachęcamy razem z Samsung do tego, by po prostu robić zdjęcia i pozwalać sobie na powtórne przeżycie chwil. Akcję wspierają influencerzy, którzy opowiadają o idei #BedzieCoWspominac i pomagają odczarować instagramowe hasztagi, między innymi #friends, #positivevibes czy osławione #polishgirl. Pełne szczerości zdjęcia przez ostatnie tygodnie mogliście oglądać na profilach pary podróżników Busem przez Świat, modelki Zuzy Kołodziejczyk czy wspomnianej wcześniej aktorki Zofii Zborowskiej. Z kolei Victor Borsuk (siedmiokrotny Mistrz Polski w kitesurfingu i fotograf) tworzy na potrzeby akcji filmy edukacyjne o robieniu zdjęć telefonem. 

Chcielibyście do nich dołączyć? Wystarczy, że weźmiecie udział w naszym konkursie i pokażecie swoje zdjęcia.

Jeszcze do końca miesiąca możecie pochwalić się na Instagramie chwilami, które Waszym zdaniem warto jest wspominać (konkurs trwa do 31.08.2019 r.) i opowiedzieć o nich w ciekawy sposób. Więcej o konkursie oraz jego zasadach przeczytacie tutaj: Weź udział w akcji #BedzieCoWspominac: podziel się swoimi wyjątkowymi momentami i wygraj smartfon Samsung Galaxy S10+ >>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Imypolishlife (@zborowskazofia) Sie 1, 2019 o 3:24 PDT

Superchwile z najciekawszymi polskimi influencerami

Na zwycięzców konkursu czekają smartfony Samsung Galaxy S10+ oraz wyjątkowe spotkania z influencerami, po których na pewno #BedzieCoWspominac. Co dla Was przygotowali? 

  • Aktorka Zosia Zborowska: wspólny dzień - obiad wegański np. w Edenie, potem holistyczne SPA, a na koniec spektakl w Och Teatrze.
  • Duet podróżniczy Busem przez świat: wspólna kolacja lub grill przy busie oraz udział w kursie Zawodowy Podróżnik.
  • Modelka Zuza Kołodziejczyk: wejście na backstage sesji TOP Model i dzień na planie programu, wege burger.
  • Fotograf Viktor Borsuk: kurs fotograficzny, sesja zdjęciowa.

Marzycie o tym, by się z nimi spotkać, zainspirować się i przeżyć niesamowite chwile? Nie czekajcie - bierzcie udział w konkursie i podzielcie się swoimi wyjątkowymi momentami.

Artykuł powstał we współpracy z Samsung.