Chanel w Dakarze. Kolejny wybieg Métiers d'art 2022/23

Mamy już Tokio, Nowy Jork, Szanghaj i Edynburg, a teraz czas na kolejne miasto na mapie świata. Chanel postanowiło odnowić swoją tradycję podróży i jako miejsce kolejnej odsłony Métiers d'art 2022/2023 wybrało... Dakar. Stolica i największe miasto Senegalu, które leży na Półwyspie Zielonego Przylądka, dokładnie nad wybrzeżem Oceanu Atlantyckiego i naprzeciwko wyspy Gorée to następny kierunek francuskiego domu mody. 

Wybór takiej destynacji jest nieprzypadkowy: Chanel chce, aby savoir-faire kolekcji Métiers d'art 2022/2023 rezonowało z artystyczną i kulturalną energią tego miasta. 

Chanel 2021/22 Métiers d’art show. Wielka moda we Florencji>>

Pokaz w senegalskim Dakarze odbędzie się dokładnie 6 grudnia. To miesiąc szczególny dla francuskiego domy mody, bo właśnie w nim każego roku Chanel prezentuje kolekcję Métiers d'art 2022/2023 demonstrując w ten sposób swoje zaangażowanie w promowanie tego wyjątkowego dziedzictwa rzemieślniczego dookoła świata. Każde show i każda kolekcja odznaczają się więc prawdziwą wirtuozerią, precyzją i artyzmem. 

Jak zachowywać się na statku? 5 zasad morskiego savoir-vivre>>

Carole Middleton w sukience księżnej Cambridge. Tak Kate i jej mama promują drugi obieg (a przy okazji to najmodniejszy model lata 2022)>>