Zaledwie kilka godzin temu w mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że Tom Hanks i jego żona Rita Wilson zostali zdiagnozowani na obecność koronawirusa. Aktor przebywa obecnie w Australii, gdzie kręci swój nowy film o Elvisie Presleyu. Wynik testu okazał się pozytywny, ale aktor przekonuje, że jest pod dobrą opieką. Ze względu na Covid-19 zawieszono również sezon NBA. Koronawirusa wykryto u Rudy'ego Goberta, zawodnika drużyny Utah Jazz. Do internetu trafiła również wiadomość o Celine Dion. Czy wokalistka również została zarażona?

Idris Elba zarażony koronawirusem. W jakim stanie jest aktor? >>

Celine Dion zarażona koronawirusem? Gwiazda odwołuje koncerty

Celine Dion anulowała właśnie występy zaplanowane w Waszyngtonie i Pittsburghu ze względu na zły stan zdrowia. Czyżby chodziło o koronawirus? Serwis iHeartRadio podaje, że wokalistka miała już zrobiony test na obecność wirusa i wyszedł negatywny. Chodzi o przeziębienie. Koncerty w tych amerykańskich miastach przełożono na połowę listopada. Swoje trasy koncertowe zawiesiły również Ciara i Miley Cyrus. Natomiast Katy Perry i Orlando Bloom zrezygnowali z ceremonii ślubnej, która miała odbyć się w Japonii. 

"W poniedziałek wieczór po koncercie w Nowym Jorku, Celine zaczęła odczuwać symptomy podobne do przeziębienia. Objawy utrzymały się następnego dnia, dlatego lekarze poinstruowali ją, aby odpoczywała przez następne 5-7 dni. Po zrobieniu testu, lekarze wykluczyli zarażenie COVID-19" - możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie.

Ze względu na pandemię anulowano lub przesunięto festiwal muzyczny Coachella, premierę nowego Bonda "Nie czas umierać", pokazy marek Gucci, Dior oraz Ralph Lauren, SXSW 2020 , nowojorski półmaraton, czy GLAAD Media Awards.