Artystka, zapytana o tytuł odpowiedziała, że ostatnie lata wymagały od niej odwagi, kiedy po śmierci swojego męża musiała sama podejmować decyzje artystyczne, jak i dotyczące wychowywania dzieci. Odzwierciedleniem tych trudnych momentów jest najnowszy album piosenkarki. Płytą zdobyła właśnie szczyt listy Billboard - pierwszy raz od 17 lat. Celine Dion zachwyca nas nie tylko nieziemskim głosem - ostatnio każde jej publiczne pojawienie się jest jak pokaz mody. Dobra "modowa" passa artystki zaczęła się podczas Met Gala poświęconej kampowi. Piosenkarka skrupulatnie promuje od tego czasu monochromatyczny styl, raz po raz przekonując nas, że kolorystyczna jednolitość nie musi być wcale nudna.

Celine Dion w monochromatycznych stylizacjach

Ostatnio u Andy’ego Cohena mogliśmy ją zobaczyć od stóp do głów ubraną w denim. Ta stylizacja to czysta gloryfikacja lat 90. z nowoczesnym twistem. Dion zdecydowała się na markę Ronald Van Der Kemp - granatowe dzwony i marynarkę w jaśniejszym odcieniu niebieskiego uzupełniła jeansowym niezawiązanym krawatem i torebką w zeberkę. Uwagę zwracały czarne klapy marynarki stanowiące małe odstępstwo od błękitu i navy blue.

Dion lubi wersję „mono” nie tylko jeśli chodzi o kolory, ale również projektantów. Wcześniej u Jimmy’ego Fallona wystąpiła w stylizacji „zdjętej” z wybiegu Toma Forda. Dion zestawia ze sobą różne odcienie, ale również różne materiały, co pozwoliło na uzyskanie interesującej faktury całego looku. Welurowa marynarka świetnie komponowała się z golfem i satynowymi spodniami. Podobnie jak Gigi Hadid w czasie pokazu, Cdeline wybrała czerwone platformy z kwadratowym noskiem i odsłoniętymi palcami. Kolorystycznie dopasowany był nawet makijaż artystki.

Inny monochromatyczny look piosenkarki, na który warto zwrócić uwagę to ten, w którym dała się zauważyć na ulicach Nowego Jorku. Czarne skórzane spodnie (kolejny raz w zwierzęcy print, tym razem krokodyli), długi żakiet - płaszcz od Chanel i nie jedna, a dwie torebki będące powszechnym obiektem pożądania. Dion przełamała total black look złotymi dodatkami tworzącymi „refleksy” w całej stylizacji.

Artystka już w maju przyjedzie do Polski. Dotychczas opublikowane zdjęcia z trasy pokazują, że koncerty będą także ucztą dla wprawnego oka fashionistów.