Candice Swanepoel to jedna z najpiękniejszych modelek w branży mody. Od lat zachwyca nas swoją figurą, dlatego idealnie wpasowała się do marki Victoria's Secret i z dumą może nazywać się Aniołkiem VS. Południowoafrykańska blond piękność ostatnio zrezygnowała z wielu kampanii reklamowych i uczestniczenia w bankietach, a powodem tej decyzji była ciąża Swanepoel. Candice została właśnie po raz drugi mamą, a małego synka nazwała Ariel. Poród odbył się 12 dni temu! 29-latka niedawno wybrała się z rodziną na plażę, co uchwycili wszędobylscy paparazzi. Nie trzeba było długo czekać, do sieci trafił zdjęcia Candice Swanepoel w bikini, gdzie widać, że modelka nie wróciła jeszcze do swojej smukłej figury. Internauci byli oburzeni. Dlaczego Candice nie wygląda idealnie? Co więcej, ma brzuszek, a nie płaski sześciopak!

Candice Swanepoel postanowiła szybko odpowiedzieć na te zarzuty. Na jej instagramie, a dokładnie na Stories znajdziecie oświadczenie modelki. Przypomnijmy, fotografie zostały wykonane dwa tygodnie po porodzie Candice. Blondynka napisała: "To ja, 12 dni po urodzeniu mojego syna. Jeśli masz coś złego do powiedzenia na ten temat... spójrz na siebie. Społeczeństwo może być czasem okrutne dla innych. Dzisiejsze standardy piękna są czasem absurdalne w stosunku do kobiet. Nie wstydzę się pokazywać mojego pociążowego brzucha, tak naprawdę jestem dumna... Nosiłam mojego syna przez dziewięć miesięcy, myślę że mam prawo do posiadania małego brzuszka. To dlatego, że jestem modelką? Też jesteśmy normalnymi ludźmi, więc proszę, dajcie mi w spokoju relaksować się plażą."

W kolejnym poście na Instagram Stories, Candice Swanepoel zamieściła zdjęcie pod koniec ciąży z tekstem: "Nie muszę ukrywać mojego brzucha, tylko dlatego, że ludzie mają nierealistyczne wyobrażenie na temat kobiet. Tworzymy życie... a co ty możesz zrobić? Moje drogie panie, wszystkie w tym jesteśmy, bądźmy dla siebie miłe".

Candice Swanepoel i Hermann Nicoli (są parą od 2005 roku) mają już dwóch synów: Anacana (ur. 5.10.2016) i Ariela (urodzonego w 19.06.2018). 

Oświadczenie Candice Swanepoel na instagramie: