Candice Swanepoel - kim jest Andres Velencoso, nowy chłopak modelki

Candice przebywała ostatnio w Paryżu podczas tygodnia mody. W Palais Brongniart zrobiła pokaz marki Off-White, ale to nie zdjęcia z wybiegu przykuły uwagę mediów z całego świata. Wygląda na to że modelka znów jest w romantycznej relacji, a jej wybranek to Andres Velencoso, hiszpański model i aktor, najbardziej znany z kampanii reklamowych, takich jak Chanel Allure Homme Sport, czy kampanii zapachu Louis Vuitton z J-Lo w 2003.

Andres wcześniej spotykał się między innymi z prezenterką Larą Álvarez, pływaczką Gemmą Mengual i aktorką Úrsulą Corberó. Jednak jego najgłośniejszym związkiem był ten z dziesięć lat starszą Kylie Minogue. Para rozstała się po pięciu latach związku. Przyczyną oficjalnie był brak czasu, ale znajomi piosenkarki twierdzili, że to rozstanie ją zmiażdżyło. Kylie Minogue zamknęła się wtedy w studiu nagraniowym w L.A, gdzie nagrywała nową płytę. 

Kylie Minogue i Andres Velencoso / Getty Images

Candice Swanepoel - rozstanie

Candice była wcześniej w długoletnim związku z 39-letnim dziś modelem Hermannem Nicoli, z którym ma dwóch synów: pięcioletniego Anacę i trzyletniego Ariela.

Candice Swanepoel i Hermann Nicoli / Getty Images

Oboje poznali się w Paryżu, podczas pokazu mody. Candice miała wtedy 17 lat. Para utrzymywała związek na odległość przez długi czas aż w 2015 świat obiegła wiadomość o zaręczynach. Niestety na przełomie 2018 i 2019 roku Swanepoel i Nicoli rozstali się.

Candice Swanepoel i Andres Velencoso

Nie wiadomo, od kiedy Candice i Andres randkują, ale na pewno nie szczędzili sobie publicznych czułości podczas paryskiego spaceru. To pierwszy raz, kiedy sfotografowano ich razem i to nieoficjalnie. Czekamy więc na pierwsze selfie na instagramie któregoś z nich - póki co jednak żadne z nich nie wysłało sygnału świadczącego o tym, że z kimś się spotyka a świadkami ich czułości pozostają tylko paparazzi.

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy