Camila Cabello w nowej fryzurze

Camila Cabello swoją nietuzinkową urodę zawdzięcza mieszance kubańskich i meksykańskich genów. Do niedawna na tym opierała swój wizerunek - kojarzymy ją z burzą czekoladowych loków i dekoltami typu carmen, którymi uwodziła w swoich teledyskach. Tymczasem obrazek latynoskiej piękności znudził się już trochę piosenkarce, która coraz odważniej idzie w stronę nowoczesnej metamorfozy. Ostatni post na instagramie zdradza, że Camila jeszcze bardziej rozjaśniła włosy i zdecydowała się na modne cięcie typu "wolf cut", które robi szał na Tik Toku.

Autorem tej metamorfozy jest Dimitris Giannetos, stylista fryzur, z którym współpracuje artystka. To on namówił ją wcześniej na rozjaśnienie ciemnej czupryny miodowymi pasmami i stopniowe wchodzenie w paletę ciepłych blondów.

Nowa fryzura Camili Cabello

Giannetos oparł strzyżenie na gęstych warstwach, strukturyzowanych w stylu wokalistek indie. Już wtedy rozjaśnił Camili kontrastowo wiele pasemek, ale póki co farbowanie wyglądało jeszcze jak balejaż z lat 90. W grudniu Camila byłagościem imprezy L'Oréal Paris' Women Of Worth Celebration w Ebell Club w Los Angeles i wystąpiła na niej w różowym garniturze i jeszcze bardziej jednolicie rozjaśnionych włosach w kremowym odcieniu. To bardziej szlachetna i elegancka wersja poprzedniej koloryzacji. Widać też, że Giannetos dołożył do końcowego efektu poprzedniego cięcia najmodniejszą grzywkę typu curtain bang. 

Tym samym stylista Camili Cabello połączył najpopularniejsze w 2021 roku tiktokowe strzyżenie wolf cut z grzywką, którą masowo robią sobie top modelki i paryskie instagramerki. Curtain bangs i boottleneck bangs nadają fryzurze objętości,dzięki czemu nawet grube wycieniowane pasma spływające po ramionach wyglądają jednocześnie zdrowo i lekko. Strzyżenie typu wolfcut ma to do siebie, że wymaga modelowania, bez którego jest płaskie. Grzywka jak u Camili Cabello zmienia trochę sytuację, podnosząc całość optycznie ku górze. I trzeba przyznać - to cięcie nie wyglądałoby tak dobrze na czekoladowych ciemnych włosach piosenkarki. Camilla odważnie idzie więc w ciepłe blondy i udowadnia, że nawet urodzone brunetki mogą w tej wersji wyglądać świetnie.