Wszystko zaczęło się w Indiach, „krainie obfitującej w piękno”, deklaruje Priyanka Chopra-Jonas w czasie konferencji Factor Global Ambassador Event. Opisuje Indie jako miejsce, w którym idea self-care jest niezwykle ważna, a naturalne rytuały przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Niektóre z nich, takie jak masaże skóry głowy i domowe peelingi do ciała, wpoiła jej matka. Podczas wydarzenia Priyanka wraca pamięcią do czasów, gdy ​​była młodą dziewczyną z obsesją na punkcie wyglądu swojej matki. Aby się do niej upodobnić, eksperymentowała z makijażem. Wspominając chwile spędzane w garderobie rodziców, kiedy z wymalowaną twarzą i dłońmi bawiła się szminkami i kosmetykami, powiedziała:

Uwielbiam makijaż, odkąd byłam małą dziewczynką.

Od tego czasu, Priyanka osiągnęła sukces na wielu płaszczyznach. Przeszła długą drogę od koronacji Miss World w 2000 roku do bycia czołową producentką w Bollywood i Hollywood, autorką bestsellerów New York Times, aktywistką, filantropką oraz obecnie – Globalną Ambasadorką Marki Max Factor. We wszystkim, co robi, uosabia pewność siebie, siłę i wdzięk. Jednak przyznaje, że, tak jak każdy inny, ma dni niepewności i wrażliwości.

Naprawdę dużo czasu, podczas pracy w tym biznesie, zajęło mi, aby poczuć się komfortowo we własnym ciele.

– mówi, rozmyślając o swoich nastoletnich czasach, gdy czuła potrzebę spełnienia i nadążania za wyznaczonymi przez branżę nienaturalnie perfekcyjnymi standardami urody. W świecie nieustannie zmieniających się sposobów postrzegania piękna, pewność siebie uważa za cechę ponadczasową.

Piękna kobieta to dla mnie pewna siebie kobieta.

Dla Priyanki nie jest to cecha, z którą się rodzimy, ale wyćwiczona umiejętność, której każdy może się nauczyć. Choć ciężko w to uwierzyć, biorąc pod uwagę jej równowagę i charyzmę, pocieszające jest to, że ktoś, kto odniósł taki sukces, czuje się czasami bezbronny. Taka szczerość jest odświeżająca i inspirująca.

Materiały prasowe Max Factor

Do marki Max Factor Priyanka wnosi nie tylko zamiłowanie do makijażu jako formy wyrazu, ale również swój aktywizm na rzecz różnorodności i akceptacji. Ambasadorka zachęca wszystkich, aby czuli się pięknie i pewnie we własnej skórze. Jest dumna, że ​​marka, z którą się związała, jest częścią globalnej dyskusji na temat różnorodności i integracji w mediach.

Uwielbiam to, że Max Factor jest w tej transformacyjnej podróży. Największe marki to te, które ewoluują wraz z ludźmi i to właśnie robi Max Factor.

Nic więc dziwnego, że jednym z jej ulubionych produktów Max Factor jest nowy podkład Facefinity All Day Flawless 3 w 1. Wynika to z wielu korzyści skrytych w lekkiej formule, która odzwierciedla jej naturalne piękno.

To jak druga skóra. Nie lubię bardzo mocnego makijażu… Lubię moje wnętrze i odsłanianie naturalnej siebie.

Podkład Facefinity All Day 3 w 1 to baza, korektor i podkład w jednym kosmetyku! Oznacza to, że produkt jest bardzo prosty w aplikacji, nawet dla osoby tak często podróżującej, jak Priyanka.

Materiały prasowe Max Factor

Również dorobek marki Max Factor był dla Priyanki motywacją do podjęcia współpracy, ponieważ w dużej części opiera się on na jej osobistej filozofii:

[To] jest coś, co chcę zostawić za sobą i coś, co [oni] mają.

W szczególności możliwość rozwijania własnej linii w branży kosmetycznej. Podkreśla, że ​​znalezienie kolorów odpowiednich dla konkretnych odcieni skóry jest zawsze ogromnym wyzwaniem. Tym bardziej cieszy ją szeroka gama opcji, którą oferuje Max Factor.

Chcę stworzyć o wiele więcej kolorów dla średnich odcieni skóry… To coś, co tkwiło w mojej głowie.

Dziedzictwo Priyanki to prawdziwe wewnętrzne i zewnętrzne piękno. To postawa broniąca różnorodności, pewności siebie, pasji i inspirującej ciężkiej pracy. Postawa, która utorowała jej wyjątkową drogę do stania się jedną z najbardziej utalentowanych i wpływowych kobiet z Azji Południowej na świecie.

Rozmawiała Giuliana Guarino