"The Idol" - film wyprodukowany przez Britney Spears

13 listopada oficjalnie zakończyła się kilkunastoletnie kuratela sprawowana nad Britney przez jej ojca. Tego dnia  piosenkarka w końcu odzyskała kontrolę nad swoim życiem. Gwiazda określiła to jako "najlepszy dzień w historii" i od razu zaczęła realizować marzenia, które musiała odłożyć w czasie. Na swoim profilu na Instagramie, Britney Spears poinformowała swoich fanów o zakończeniu produkcji pierwszego krótkometrażowego filmu w jej wykonaniu po zakończonej kurateli. Na razie jednak nic więcej nie wiadomo na temat filmu "The Idol".

Właśnie nakręciłam film zatytułowany „IDOL” … na pewno będzie miał hity (...) !!!!! Mam nadzieję, że dobrze się bawicie, bo ja na pewno!!!! - napisała na swoim Instagramie Britney Spears

Britney Spears przejęła kontrolę nad swoim życiem i realizuje zaplanowane projekty

Mimo że nie ma zbyt wiele informacji na temat tego filmu, niektórzy spekulowali, że projekt może być powiązany z najnowszym serialem HBO, o tej samej nazwie, który został wyprodukowany przez wokalistę The Weeknd. Jednak jak twierdzi portal TMZ, są to dwie zupełnie różne produkcje. Od czasu zakończenia kurateli sprawowanej nad Britney przez jej ojca, gwiazda podzieliła się swoimi planami, takimi jak ślub czy chęć posiadania kolejnego dziecka.