Kto by przypuszczał, że serial kostiumowy stanie się największym hitem w historii Netflix i na dodatek wpłynie również na trendy w modzie czy w stylizacji fryzur. Nie da się tego inaczej ująć - oszaleliśmy na punkcie Bridgertonów i księcia Hastings (ta łyżka!). Na szczęście amerykańska platforma szybko potwierdziła kolejny sezon (a nawet trzeci i czwarty!) i co jakiś czas dozuje nam kolejne informacje o obsadzie czy fabule. Do pełni szczęścia brakuje nam jeszcze daty premiery kolejnych odcinków, ale zanim do tego dojdzie zaglądamy na plan serialu.

"Bridgertonowie" sezon 2. Zobacz zdjęcia z planu tego hitu na Netflix

Obecnie ekipa serialu "Bridgertonowie 2" przebywa w Wielkiej Brytanii i nagrywa już pierwsze odcinki. Już w lutym Production Weekly podał, że ekipa ma już zarezerwowany plan do nagrywania kolejnych odcinków w angielskim Uxbridge w marcu tego roku. Z powodu pandemii koronawirusa cały harmonogram został zmieniony i aktorzy pojawili się w umówionej lokacji kilka tygodni później. Paparazzi udało się zrobić zdjęcia aktorom ucharakteryzowanym na postacie z serialu. Na kadrach zobaczycie m.in. Phoebe Dynevor (Daphne Bridgerton/księżnę Hastings), Jessikę Madsen (Cressida Cowper), Melissa Advani (Lady Eaton), Priya Kansara (wciela się w pannę Eaton) oraz Berta Seymoura. Fotografie wykonano w londyńskiej posiadłości Rangers House pod koniec maja. 

"Bridgertonowie 2": fabuła kolejnych odcinków serialu

Producenci serialu przyznali, że idą cyklem powieści Julii Quinn a to oznacza, że w kolejnej serii poznamy miłosne losy najstarszego syna, Anthony'ego Bridgertona, bohatera książki "Ktoś mnie pokochał". Przypomnijmy, wicehrabia zakończył pierwszy sezon złamanym sercem.  Co czeka nas dalej? 

"Anthony Bridgerton właśnie postanowił się ożenić; co więcej – wybrał już kandydatkę na żonę! Jedyną przeszkodą jest siostra jego wybranki – najbardziej wścibska kobieta, jaką widziały londyńskie sale balowe. Kate Sheffield doprowadza Anthony'ego do obłędu swoim uporem, by zerwać te zaręczyny. Lecz nocami, gdy Anthony zamyka oczy, to właśnie ona nawiedza go w coraz bardziej zmysłowych snach..." - możemy przeczytać w oficjalnym opisie książki. 

Kate Sheffield, a raczej Kate Sharmę zagra Simone Ashley. Możecie ją z nać z seriali "Sex Education", "Cormoran Strike" czy "Deep State: Tajny układ". Niestety nie będziemyjuż podziwiać na ekranie przystojnego księcia Hastings. "Żegnamy Regé-Jean Page'a, który tak niesamowicie grał księcia Hastings. Będzie nam brakowało obecności Simona na ekranie, ale on zawsze będzie częścią rodziny Bridgertonów" - mogliśmy przeczytać w oświadczeniu zamieszczonym na oficjalnym profilu serialu na instagramie. Jak to możliwe? Producenci chcieli, aby książę Hastings znów pojawił się na ekranie serialu "Bridgertonowie 2". Sezon oczywiście skupiłby się na innym bohaterze, ale Simon nie zniknąłby z produkcji. The Hollywood Reporter ujawnił: "Page otrzymał możliwość powrotu, jako bohater gościnny, w trzech do pięciu odcinków 2. sezonu. (...) ale odmówił z wielu powodów". Regé-Jean Page po prostu koncentruje się teraz na swojej karierze filmowej. Aktualnie gra w "The Gray Man", produkcji z największym budżetem w historii Netflixa. Na ekranie pojawią się też Ryan Gosling, Chris Evans, Ana De Armas, Billy Bob Thornton, czy Alfre Woodard.