Na nowe odcinki tego serialu czeka wiele osób. Gdy "Bridgertonowie" trafili na Netflix, serial w ciągu kilku tygodni stał się ogólnoświatowym hitem. Co ciekawe, ten serial kostiumowy na podstawie romansów Julii Quinn zainspirował nawet świat mody - styl "regencycore" przez kilka miesięcy był internetowym hitem. Producenci mocno dozowali nam informacje na temat 2. sezonu "Bridgertonów", ale im bliżej premiery, tym więcej się dowiadujemy. Do sieci trafiły właśnie kolejne zdjęcia z produkcji. 

"Bridgertonowie": są nowe zdjęcia z 2. sezonu serialu Netflix. Premiera już za kilka tygodni

"Bridgertonowie 2" trafią na Netflix już 25 marca. Wiemy już, że ten sezon poświęcony będzie historii najstarszego Bridgertona. Anthony, który pod koniec tamtej serii skończył ze złamanym sercem. 

"Anthony Bridgerton właśnie postanowił się ożenić; co więcej – wybrał już kandydatkę na żonę! Jedyną przeszkodą jest siostra jego wybranki – najbardziej wścibska kobieta, jaką widziały londyńskie sale balowe. Kate Sheffield doprowadza Anthony'ego do obłędu swoim uporem, by zerwać te zaręczyny. Lecz nocami, gdy Anthony zamyka oczy, to właśnie ona nawiedza go w coraz bardziej zmysłowych snach..." - możemy przeczytać w oficjalnym opisie książki, na której mocno bazuje scenariusz serialu "Bridgertonowie". Oczywiście będą pewne zmiany (np. w nazwisku bohaterki, czy poprzez dodanie nowych postaci), ale jednak produkcja nadal głównie inspiruje się pierwowzorem autorstwa Quinn. 

Na kilka tygodni przed premierą Netflix postanowił udostępnić kolejne zdjęcia z "Bridgertonów 2". Post na Twitterze cieszy się ogromnym zainteresowaniem. 

Przypomnijmy, jeszcze przed premierą 2. sezonu serialu "Bridgertonowie" Netflix zamówił również wyprodukowanie 3. i 4. serii. 

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy