Niecierpliwie czekamy na pierwszy zwiastun kolejnego sezonu "Bridgertonów". Niestety na to musimy jeszcze trochę poczekać, ponieważ obsada dopiero wejdzie na plan. A co do aktorów, to wiemy kto jeszcze pojawi się w premierowych odcinkach tego hitu od Netflix. Producenci ujawnili dwa nowe nazwiska!

"Bridgertonowie 2": znamy nazwiska kolejnych aktorów, którzy dołączyli do obsady hitu Netflix. Kogo zobaczymy w nowym sezonie?

Spokojnie, twórcy nie wymienią całej obsady, większość naszych ulubionych bohaterów pojawi się również w kolejnej serii "Bridgertonów". Na pewno nie zabraknie Jonathana Baileya (Anthony'ego Bridgertona), Claudii Jessie (Eloise Bridgerton), Luke'a Thompsona (Benedicta Bridgertona), Nicoli Coughlan (Penelope Featherington), Ruth Gemmell (Lady Violet Bridgerton), Adjoa Andoh (Lady Danbury), Goldy Rosheuvel (królowej Charlotte). Podobno zobaczymy też Daphne (Phoebe Dynevor) i księcia Hastings (Regé-Jean Page), choć oni nie będą już pierwszoplanowymi postaciami. Kilka miesięcy temu podano również, że w główną bohaterkę 2. sezonu wcieli się Simone Ashley. Aktorka wcieli się w Kate Sharmę (w książce była to Kate Sheffield). Kogo jeszcze zobaczymy na ekranie?

Zagraniczne serwisy podają, że do serialu "Bridgertonowie 2" dołączyła właśnie Charithra Chandran. Portal Deadline ujawnił, że aktorka zagra Edwinę, czyli młodszą siostrę Kate. To właśnie ona początkowo zainteresuje swoją osobą najstarszego Bridgertona. Kolejną nowością jest Rupert Young, czyli serialowy Jack. Jego postać nie pojawia się w powieściach Julii Quinn. wiadomo jedynie, że "Jack ma powiązania z jedną z najbardziej znanych rodzin i tajemnicą Bridgertonów". 42-letni Young ma na koncie rolę w serialu BBC "Merlin" oraz ostatnią adaptację "Tajemniczego ogrodu". 

Rupert Young

"Bridgertonowie" na Netflix. O czym będzie 2. sezon?

Będzie się działo! Tym razem historia skupi się na Anthony'm Bridgertonie. Producenci idą zgodnie z cyklem Julii Quinn, autorki romansów i kolejne odcinki będą oparte na powieści "Ktoś mnie pokochał". "Anthony Bridgerton właśnie postanowił się ożenić; co więcej – wybrał już kandydatkę na żonę! Jedyną przeszkodą jest siostra jego wybranki – najbardziej wścibska kobieta, jaką widziały londyńskie sale balowe. Kate Sheffield doprowadza Anthony'ego do obłędu swoim uporem, by zerwać te zaręczyny. Lecz nocami, gdy Anthony zamyka oczy, to właśnie ona nawiedza go w coraz bardziej zmysłowych snach..." - możemy przeczytać w oficjalnym opisie książki.