Bradley Cooper odniósł się do plotek o romansie z Lady Gagą

W 2019 roku Lady Gaga i Bradley Cooper wystąpili razem na scenie podczas gali rozdania Oscarów i wspólnie wykonali utwór "Shallow" z filmu "Narodziny gwiazdy". Wówczas publiczność kolejny raz dostrzegła chemię jaka wytworzyła się pomiędzy Cooperem a Gagą - do tej pory te komentarze dotyczyły głównie ich relacji w filmie. Bradley w końcu przyznał, że to była tylko gra, a scena została zaplanowana tak, aby wyglądała jak z filmu. Przypomnijmy, występ był niezwykle intymny i na długo pozostał w pamięci fanów.

Z osobistego punktu widzenia, to zmniejszyło poziom stresu. Przecież zakochali się w ten sposób w tej scenie z filmu. To był ten specjalny moment, który zdarzył się im na scenie przed tysiącami ludzi... Byłoby to dziwnie, gdybyśmy oboje stali na stołkach twarzą do publiczności - powiedział Cooper w wywiadzie dla The Hollywood Reporter

Bradley Cooper i Lady Gaga bardzo zbliżyli się do siebie podczas kręcenia tego niezwykle romantycznego filmu z 2018 roku. Gaga, a właściwie Stefani Joanne Angelina Germanotta, zagrała młoda piosenkarkę, która zakochuje się w postaci Bradleya - gwiazdy muzyki walczącej z alkoholizmem. Co ciekawe, aktor niedawno pochwalił Lady Gagę za rolę w filmie "House of Gucci"