Posiadłości Brada Pitta

Transakcja została zauważona dzięki publicznie dostępnym umowom hipotecznym jak doniósł The US Sun. Pierwszą posiadłość w Los Angeles Pitt nabył w 1994 roku. Był to dom z sześcioma sypialniami za 1,7 miliona dolarów. Dwa lata później dokupił mały dom, przylegający do jego działki, a po czterech latach kolejną sąsiedzką nieruchomość. Kiedy związał się z Angeliną Jolie, wspólnie powiększyli posiadłość o dom warty 1,8 miliona dolarów oraz stodołę, w której znalazła się sekretna jaskinia oraz prywatny bar warty 1,1 miliona dolarów. 

Getty Images

Jak donoszą światowe media Pitt podpisał umowę dotyczącą pożyczki z kanadyjskim bankiem City National Bank (CNB), nazywanym bankiem gwiazd. Nie ma jednak pewności czy pieniądze, które otrzymał zostały przeznaczone na dom w miejscowości Carmel. Posiadłość, której stał się właścicielem to wart 40 milionów dolarów historyczny dom na wzgórzu. Czy to oznacza, że Brad Pitt szykuje sobie miejsce, w którym odpocznie na gwiazdorskiej emeryturze?

Carmel by the Sea

Carmel to miejscowość leżąca na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych po drodze z San Francisco w stronę Big Sur. Ta luksusowa mieścina jest znana z zamieszkujących ją emerytowanych gwiazd. W latach 1986-1988 Clint Eastwood, był nawet burmistrzem miasteczka. A mieszkańcami Carmel byli między innymi Jack London czy Doris Day.