Pytanie to jest o tyle zasadne, że polski aktor dostał angaż w produkcji Quentina Tarantino, w której zgra samego Romana Polańskiego. Zawierucha jest już po zdjęciach do filmu, co nie zmienia faktu, że machina produkcyjna cały czas pracuje. W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia z planu filmu "Once Upon A Time In Hollywood", na którym widzimy m.in. zupełnie odmienionych Brada Pitta i Leonardo DiCaprio. Ale nie tylko.

Nowe zdjęcia z planu "Once Upon A Time In Hollywood"

Quentin Tarantino doskonale wie, jak podgrzać atmosferę przed premierą produkcji. Kilka tygodni temu do sieci trafiło wspólne zdjęcie Pitta i DiCaprio, na których widzieliśmy, jak pozują do jednego z filmowych kadrów. Teraz w Internecie pojawiło się ich jeszcze więcej. Studio Sony i magazyn Variety wypuściły właśnie serię nowych fotek z planu "Once Upon A Time In Hollywood", na których widzimy – poza dwoma głównymi aktorami produkcji – także piękną i zdolną Margot Robbie, która w filmie wciela się w Sharon Tate.

"Once Upon A Time In Hollywood" - premiera

Tytuł filmu nawiązuje do klasyka westernu, "Pewnego razu na Dzikim Zachodzie" Sergio Leone z 1968 r. Premiera "Once Upon A Time In Hollywood" planowana jest na 9 sierpnia 2019 roku. Jej data nie została wybrana przypadkowo. To tego dnia przypadnie dokładnie 50. Rocznica zabójstwa żony Romana Polańskiego, Sharon Tate, której dokonała banda Charlesa Mansona.

"Once Upon A Time In Hollywood" - fabuła

Akcja filmu Tarantino rozgrywa się w Los Angeles w 1969 roku. Główni bohaterowie to Rick Dalton (Leonardo DiCaprio), była gwiazda westernowego serialu telewizyjnego, i jego przyjaciel, zastępujący go w serialu kaskader Cliff Booth (Brad Pitt). Obaj po dłuższej nieobecności próbują się odnaleźć w Hollywood, które za sprawą hippisów bardzo zmieniło swoje oblicze. W pewnym momencie okaże się, że Rick ma bardzo znaną sąsiadkę, Sharon Tate (Margot Robbie)... Reszta to już bardzo smutna i bardzo tragiczna historia.

Ostatni film Quentina Tarantino

Quentin Tarantino przyznał niedawno, że nad scenariuszem pracował całe 5 lat. Jak zapowiedział reżyser, "Once Upon A Time In Hollywood" ma być ostatnim filmem w jego karierze. Nic dziwnego, że machina promocyjna ruszyła pełną parą. Najnowsze zdjęcia z planu "Once Upon A Time In Hollywood" znajdziecie w naszej GALERII. Żałujemy jedynie, że nie zobaczymy na nich, jaką metamorfozę na potrzeby filmu przeszedł Rafał Zawierucha…