"Miasteczko Twin Peaks" to serial wyjątkowy, który do dziś nas porusza. Kochamy go za muzykę , Davida Duchovnego w roli agentki Denise i wiśniowe placki, za którymi przepadał Dale Cooper. Znamy też odpowiedź na pytanie "Kto zabił Laurę Palmer". Mogliśmy się tego dowidzieć z film "Ogniu krocz za mną", który był zarówno prologiem jak i epilogiem do serialu telewizyjnego. Teraz z niecierpliwością czekamy na nowa odsłonę serialu Davida Lyncha.

"Misteczko Twin Peaks" sezon 3

Czekacie na powrót trzeciego sezonu "Twin Peaks"? Produkcja pojawi się na ekranach telewizorów już 22 maja. W Polsce serial pokaże kanał HBO, a kontynuacja "Miasteczka Twin Peaks" będzie składać się z 18 odcinków. Za scenariusz i produkcję odpowiadają David Lynch oraz Mark Frost.

"Miasteczko Twin Peaks" obsada

Przypomnijmy, że produkcja wraca do telewizji po 25 latach. Nie znamy jednak wielu szczegółów dotyczących nowej wersji "Twin Peaks". Wiemy, że oprócz aktorów z oryginalnej serii, zobaczymy również 207 innych osób. To m.in. Tim Roth, Monica Bellucci, Naomi Watts, Amanda Seyfried, Ashley Judd, Michael Cera, Jessica Szohr, Eddie Vedder i Trent Reznor.

"Miasteczko Twin Peaks" nowe intro

Dziś premiera nowego sezonu "Miasteczka Twin Peaks". Do sieci trafiło też świeże intro serialu z muzyką Angelo Badalamentiego. To 1,33 minutowa sekwencja obrazów (wodospad, portret Laury Palmer, the black lodge) znanych z poprzedniej serii. 

Za co kochamy serial "Twin Peaks"? Sprawdźcie >>>

Kolejny zwiastun nowego "Misteczka Twin Peaks". Zobaczcie: